Porziņģis pret “Hornets”: bonbongas Bīlam un Bārtonam, bloks ar “challenge” palīdzību un danku buķete

2022. gada 3. decembrī 7:24

Kristaps Porziņģis pret Šarlotas”Hornets” spēlēja 36 minūtes, guva 21 punktu un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 116:117 piekāpās Šarlotas”Hornets”.

Kristaps trāpīja piecus no astoņiem divpunktniekiem, aizmeta garām visus sešus tālmetienus, iemeta11 no 13 soda metieniem, izcīnīja jau 11 atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbas un bloķēja vienu metienu.

Pēc Porziņģa piespēlēm punktus guva Bredlijs Bīls un Monte Moriss. Skaistākā epizode bija pirmās ceturtdaļas vidū, kad Kristaps atdeva bumbu starp Meisonu Plamlī un Kelliju Ubrē, ļaujot Vilam Bārtonam triekt bumbu grozā.

Porziņģim arī pats Sirseņu grozā izpildīja danku buķeti, ieskaitot “satīrīšanas darbus” pēc neprecīza Bredlija Bīla metiena.

Trešās ceturtdaļas sākumā Kristaps bloķēja Džeilena Makdanielsa metienu. Tiesneši sākumā nosvilpa piezīmi, bet pēc trenera “challenge” Vienradzis tika pie pelnītā bloka.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!