Porziņģis pret “Hornets”: “aklā” bonbonga Kispertam un kārtīga bloku pirts Sirseņiem

21. novembrī 6:46

Kristaps Porziņģis pret Šarlotas “Hornets” spēlēja 34 minūtes un guva 12 punktus, piecas reizes bloķējot pretinieku metienus.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mājas spēlē ar 106:102 uzvarēja Šarlotas “Hornets”, izcīnot sesto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs.

Kristaps trāpīja divus no 11 divpunktniekiem, divus no astoņiem tālmetieniem, abus soda metienus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, vienu bumbu pārtvēra un bloķēja piecus metienus.

Svētdienas vakarā Porziņģis Vašingtonas “Capital One” arēnā Šarlotas Sirseņiem sakūra kārtīgu bloķēto metienu pirti – Kristaps bloķēja piecus metienus, tikai par diviem blokiem atpaliekot no sava NBA karjeras rekorda.

Viena no skaistākajām Porziņģa epizodēm bija pirmā puslaika pēdējā sekundēs. Kristaps saņēm bumbu no Deni Avdijas un atdeva “aklo piespēli” Korijam Kispertam, kurš no laukuma stūra iemeta trīspunktnieku.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!