Porziņģis pret “Heat”: konča Avdijam, maigs “floterītis” un smags divroku veseris

24. novembrī 7:01

Kristaps Porziņģis pret Maiami “Heat” spēlēja 33 minūtes un guva 21 punktu, atdodot arī četras rezultatīvas piespēles.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 105:113 piekāpās Maiami “Heat”.

Kristaps trāpīja sešus no 10 divpunktniekiem, divus no deviņiem tālmetieniem, trīs no sešiem soda metieniem, deviņas atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Trešās ceturtdaļas sākumā Porziņģis “uzvilka” sev virsū Heivudu Haismitu un Keilebu Martinu un atdeva “konču” Deni Avdijam, kurš vēl uzmānīja Haismitu augstu gaisā un iemeta no groza apakšas.

Iemetis vairākus smagus pustālos, Kristaps trāpīja arī maigu “floterīti”.

Pateicoties labai Korija Kisperta piespēlei, Porziņģis ietrieca grozā smagu divroku veseri.

Vēl ar divi tālmetieni un kopā 21 punkts. Diemžēl uzvarai ar to šoreiz bija par maz.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!