Porziņģis pret “Heat” 3: mazs valsītis ar Adebajo, “STOP” zīme Hīro un Haismitam, elegants “layup” Bema degungalā

2022. gada 26. novembrī 7:05

Kristaps Porziņģis pret Maiami “Heat” spēlēja 36 minūtes, guva 18 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Vašingtonas “Wizards” agrā sestdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 107:110 atzina Maiami “Heat” pārākumu, piekāpjoties pretiniekiem otro reizi trīs dienu laikā.

Kristaps trāpīja sešus no 14 divpunktniekiem, vienu no četriem tālmetieniem, visus trīs soda metienus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja divus metienus.

Pirmās ceturtdaļas vidū Tailers Hīro jau bija ieskaitījis vieglus divus punktus, bet tad no tumsas iznira Kristapa garā roka un parādīja Maiami snaiperim “STOP” zīmi.

Vēlāk “STOP” no Porziņģa saņēma arī “Heat” uzbrucējs Heivuds Haismits.

Bems Adebajo no Kristapa saņēma uzaicinājumu uz mazu valsīti – lielisku maču aizvadījušais Maiami centrs tika izmānīts, kam sekojs sarežģīts pustālais.

Vienā no skaistākajām epizodēm Porziņģis izspraucās starp Adebajo un Nikolu Joviču, un eleganti iemeta no groza apkšas.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!