Porziņģis pret “Grizzlies”: dancis ar Aldamu, bārdas nazis Adamsam un betona jumts Bruksam

14. novembrī 7:01

Kristaps Porziņģis mačā pret Memfisas “Grizzlies” spēlēja 31 minūti un guva 25 punktus.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas mājas spēlē pārspēja Memfisas “Grizzlies” 102:92.

Kristaps trāpīja vienu no pieciem divpunktniekiem, sešus no 10 tālmetieniem, piecus no sešiem soda metieniem, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, divas bumbas pārtvēra un bloķēja divus metienus.

Otrajā ceturtdaļā Porziņģis apzaga Brendonu Klārku, un, apspēlējis Memfisas uzbrucēju driblā, iemeta no groza apakšas.

Puslaika pēdējās sekundēs Latvijas basketbolists izdancināja “Grizzlies” spāni Santi Aldamu un iemeta brīvu trīspunktnieku.

Ceturtās ceturtdaļas vidū Kristaps iedeva bārdas nazi “Grizzlies” centram Stīvenam Adamsam, ļaujot jaunzēlandietim “noskūties” un trāpot grozā vēl vienu no saviem sešiem tālmetieniem.

Tuvojoties mača izskaņai Porziņģis uzlika “betona jumtu” Dilonam Bruksam, kurš pret Kristapu meklēja laimi caurgājienā.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!