Porziņģis pret “Celtics” pirmajā ceturtdaļā šauj kā no automāta, ceturtajā atzīmējas arī ar firmas divroku veseri

2022. gada 28. novembrī 7:03

Kristaps Porziņģis pret Bostonas  “Celtics” spēlēja 26 minūtes, guva 21 punktu un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 121:130 zaudēja Bostonas “Celtics”.

Kristaps trāpīja septiņus no 10 divpunktniekiem, aizmeta garām vienīgo tālmetienu, iemeta septiņus no astoņiem soda metieniem, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Pirmajā ceturtdaļā Porziņģis šāva kā no automāta, Ķeltu grozā trāpot četrus pustālos, trīs sodiņus, kopā gūstot 11 no Burvju 26 punktiem.

Ceturtajā ceturtdaļā Kristaps pēc Džordana Gudvina piespēles caur Derika Vaita padusi atzīmējās ar savu firmas divu roku veseri.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!