Porziņģis pret “Bulls”: jumts ar labo Lavīnam, liels “NĒ” ar kreiso Vučevičam un plašs danku piedāvājums

2022. gada 8. decembrī 6:34

Kristaps Porziņģis pret Čikāgas “Bulls” 35 minūtēs guva 28 punktus, savāca 9 atlēkušās bumbas un atdeva 4 rezultatīvas piespēles.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 111:115 piekāpās Čikāgas “Bulls”.

Kristaps trāpīja astoņus no 11 divpunktniekiem, aizmeta garām visus sešus tālmetienus, iemeta 12 no 16 soda metieniem, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas un bloķēja divus metienus.

Kristaps pret Buļļiem uzlika divus blokus. Zaks Lavīns naivā optimismā cerēja iemest divus punktus caurgājienā un melnkalniešu centrs Nikola Vučevičs centās apspēlēt KP viens pret vienu, abiem saņemot jumtiņus no Latvijas basketbolista.

Kristaps Burvju un Latvijas basketbola faniem piedāvāja arī pietiekami plašu “danku” klāstu. Pirmajā ceturtdaļā Porziņģis satricināja Čikāgas grozu, izvijies cauri Vučevičam un Aleksam Karūzo.

Puslaika beigās Kristaps “satīrīja atkritumus” pēc neprecīza Džordana Gudvina metiena un mača pēdējā minūtē trieca bumbu grozā pēc Patrika Viljamsa apspēlēšanas.

Iespējams, skaistākā epizode bija trešajā ceturtdaļā, kad Kristaps pārtvēra Karūzo piespēli, ar vienu roku atdeva bumbu Montem Morisam, kurš trāpīja trīnīti.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!