tv3.lv

Porziņģis pēc traumas ierodas atbalstīt komandu! Basketbolistu sagaida ar ovācijām!

Ņujorkas “Knicks”, spēlējot bez Porziņģa, šonakt ar rezultātu 97:110 savā laukumā zaudēja Dalasas “Mavericks”. Uz šo spēli pēc gūtās traumas atbalstīt komandu bija ieradies arī pats Kristaps Porziņģis.

2018. gada 14. martā 11:45

Internetā ir parādījies arī video, kurā redzams, kā Kristaps Porziņģis iesoļo arēnā, sveicinās ar līdzjutējiem un sarokojas ar komandas biedriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Latvijas talantīgais basketbolists Kristaps Porziņģis šobrīd lielāku uzmanību pievērš ceļgala ārstēšanai, taču papildus tam turpina veikt ķermeņa augšdaļas treniņus. Spēlētājs atzīst, ka lielā auguma dēļ atgūties no traumas pilnībā būs ļoti grūti.

Latvietis nepatīkamajā savainojumā iedzīvojās 7. februārī. Kopš tā laika pagājis vairāk nekā mēnesis, basketbolistam tika veikta operācija un bez lielā basketbola būs jāiztiek vismaz 10 mēnešus. Rehabilitācija process notiek veiksmīgi un Porziņģis jau spēj pārvietoties bez kruķiem.

“Ir pagājušas četras nedēļas kopš operācijas un esmu pozitīvi noskaņots. Daru visu, lai progresētu ar katru dienu,” otrdien medijiem pauda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” līderis Porziņģis.

“Vēlētos pateikt paldies “Knicks” līdzjutējiem, kas mani atbalstījuši visas sezonas garumā. Sociālajos tīklos saņemu miljoniem pozitīvu vēstuļu, kas man sniedz papildus motivāciju strādāt un kļūt labākam,” turpināja spēka uzbrucējs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Porziņģis arī piebilda, ka bijis šokā, kad uzzinājis par sava savainojuma nopietnību.

“Nespēju noticēt, ka tas noticis ar mani. Pēc 30 sekundēm pajautāju pats sev – ko tagad darīt? Tas bija negaidīti, taču sapratu, ka atpakaļceļa vairs nav un ar pozitīvām domām ir jāturpina strādāt, lai savestu sevi kārtībā,” atklāja latvietis.

“Manam komandas biedram Latvijas izlasē Dāvim Bertānam ceļgala krusteniskās saites tika pārrautas divreiz. Arī Džeretam Džekam bija tāds pats savainojums un arī dažiem citiem puišiem, ar kuriem runāju, bija šī pati trauma. Taču esmu labās rokās un man apkārt ir daudz labu cilvēku, ar kuriem diskutējam par viņu pieredzi šādu savainojumu gadījumā,” apmierināts bija Porziņģis.

 

Porziņģis izteicās, ka, uzreiz pēc savainojuma gūšanas atgriežoties ģērbtuvēs, bijis pārliecināts, ka nekas nopietns nav noticis, kā arī bija gatavs atgriezties spēlē. “Godīgi sakot, brīdī, kad guvu savainojumu, bija asas sāpes, taču es piecēlos un sāku nedaudz staigāt. Sajutos labāk ar katru soli un, kad atgriezos ģērbtuvēs, jutos tik labi, ka apsvēru iespēju atgriezties spēlē. Ārstiem gan bija nelāgas sajūtas jau pirms tam, taču es domāju, ka tas ir tikai sastiepums. Vēlāk gan viņi paziņoja slikto vēsti.”

Pašlaik 22 gadus vecais liepājnieks atzina, ka rehabilitācijas procesā nekas netiek sasteigts, un viss tiek pakārtots tam, kā jūtas pats spēlētājs. Porziņģis arī pauda apņēmību pēc savainojuma izdziedēšanas laukumā atgriezties labāks un spēcīgāks kā jebkad.

“Ceļgals šobrīd ir galvenais, ar ko man ir jāstrādā, taču neesmu apstājies un turpinu veikt ķermeņa augšdaļas treniņus, lai kļūtu spēcīgāks, kad atgriezīšos laukumā. Lietas dzīvē notiek dažādu iemeslu dēļ. Ja tam bija jānotiek tagad, tas notika. Atlikušos mēnešus šajā sezonā un starpsezonā centīšos kļūt ne tikai labāks un spēcīgāks, bet arī uzlabot savas kustības. Man tas būs grūts pārbaudījums, ņemot vērā lielo augumu,” apņēmības pilns bija Porziņģis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nezinu, cik daudz laika aizņems rehabilitācija, taču to izmantošu maksimāli efektīvi, lai atgrieztos labāks un arī gudrāks. Nav viegli skatīties “Knicks” spēles, jo gribas atrasties laukumā, taču situācija ir tāda, kāda tā ir,” noteica latvietis.

Bez Porziņģa “Knicks” vienībai klājas pavisam vāji, jo tā zaudējusi jau deviņās spēlēs pēc kārtas, bet kopš latvieša traumas zaudējusi 12 no 13 spēlēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm