Porziņģim savainojuma dēļ nāksies izlaist vairākas nedēļas

Kristaps Porziņģis spēlē ar Orlando “Magic” trešajā ceturtdaļā cīņā pie groza sastiepa potīti, devās uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās, tagad zināms, ka viņam gūtais savainojums neļaus spēlēt ilgāku laiku.

23. janvārī 19:15

Vašingtonas “Wizards” naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mājas spēlē ar 138:118 uzvarēja Orlando “Magic”.

Trešajā ceturtdaļā Porziņģis neveiksmīgi piezemējās uz kreisās kājas un saļima pie Orlando groza. Porziņģis devās uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās.

Kristaps spēlēja 21 minūti un guva 17 punktus. Latvijas basketbolists trāpīja divus no septiņiem divpunktniekiem, vienu no trim tālmetieniem, visus 10 soda metienus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu

NBA vienība “Wizards” paziņojusi, ka Porziņģa gūtā potītes trauma liegs spēlēt viņam vairākas nedēļas.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!