Porziņģa “Wizards” izbraukumā zaudē NBA vicečempionei Bostonas “Celtics”

Kristapa Porziņģa Vašingtonas “Wizards” naktī uz pirmdienu rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 121:130 zaudēja vicečempionei Bostonas “Celtics”.

2022. gada 28. novembrī 6:04

“Wizards” spēlēja bez viena no saviem līderiem Kaila Kuzmas, “Celtics” bija jāiztieka bez sava rezultatīvākā basketbolista Džeisona Teituma.

Ceturto ceturtdaļu mājnieki sāka ar + 25 – 113:88. Lielākoties ar Vašingtonas rezervistu pūlēm punktu deficīts tika samazināts vairāk kā uz pusi – 119:107.

Pēc Džeilena Brauna sešiem punktiem “Celtics” panāca 130:113. Pēdējā divās minūtēs Džordans Gudvins guva sešus, Daniels Gafords divus punktus, ļaujot rezultātam izskatīties pieklājīgākam – 121:130.

Porziņģis spēlēja 26 minūtes un guva 21 punktu. Kristaps trāpīja septiņus no 10 divpunktniekiem, aizmeta garām vienīgo tālmetienu, iemeta septiņus no astoņiem soda metieniem, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Bredlijs Bīls “Wizards” labā guva 30, Monte Moriss 16 un Tadžs Gibsons 12 punktus.

“Celtics” komandā Džeilenam Braunam 36, Malkolmam Brogdonam 17 un Derikam Vaitam 15 punkti.

Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs jau pirmdien, savā laukumā tiekoties ar Minesotas “Timberwolves”.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!