Porziņģa “Mavericks” pazemo un iznīcina Losandželosas “Clippers”

Dalasas “Mavericks” jau pirmajā puslaikā iznīcināja Losandželosas “Clippers”, uzstādot jaunu Nacionālās basketbola asociācijas rekordu un izcīnot uzvaru ar 124:73.

2020. gada 28. decembrī 6:54

Abas komandas bija bez vienas no savām zvaigznēm – “Mavs” bez Kristapa Porziņģa un “Clippers” bez iepriekšējā spēlē seju savainojušā Kavai Lenarda.

Dalasa pirmo puslaiku uzvarēja 77:27. Līdzšinējais lielākais vienas komandas pārsvars ejot pārtraukumā piederēja Godensteitas “Warriors”, kas 1991.gadā iekrāja 47 punktu pārsvaru pār Sakramento “Kings”. Visā mačā “Mavericks” izcīnīja pirmo uzvaru sezonā ar 124:73.

Luka Dončičs 26 minūtēs guva 24 punktus, izcīnīja 9 atlēkušās bumbas un atdeva 8 piespēles. Džošam Ričardsonam 21 un Timam Hārdavejam 18 punkti.

“Clippers” rindās rezultatīvākie ar attiecīgi 15 un 13 punktiem bija Pols Džordžs un Seržs Ibaka.