Porziņģa “Mavericks” dramatiskā galotnē pārspēj Oklahomasitijas “Thunder”

Kristapa Porziņģa Dalasas ”Mavericks” naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas mājas spēlē ar 104:102 uzvarēja Oklahomasitijas “Thunder”.

18. janvārī 8:46

”Mavericks” atrodoties vadībā ar 104:102, Dalasas aizsargs Džošs Grīns 2,9 sekundes līdz spēles beigām aizmeta garām divus soda metienus. “Thunder” pēc minūtes pārtraukuma centās izspēlēt bumbu uz trīspunktu metienu, bet piespēli pārtvēra Tims Hārdavejs, nodrošinot “Mavs” devīto uzvaru pēdējās 10 spēlēs.

Porziņģis laukumā bija 28 minūtes un guva 13 punktus. Kristaps trāpīja 5 no 7 divpunktniekiem, vienu no 4 tālmetieniem, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienu bumbu pārtvēra un bloķēja četrus metienus.

Luka Dončičs guva 20 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Dorians Finijs-Smits guva 17, Džeilens Bransons 14 un Tims Hārdavejs 12 punktus.

“Thunder” rindās Šajam Gildžesam-Aleksanderam 34, Lugencam Dortam 18 un Džošam Gidejam 10 punkti.

Nākamajā spēlē “Mavericks” trešdien savā laukumā tiksies ar Toronto “Raptors”.