tv3.lv

Porziņģa brāļa skaistā līgaviņa nākotnē vēlas dzīvot Liepājā

Latviešu talantīgā basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis šā gada februārī pasniedza saderināšanās gredzenu savai mīļotajai – modelei Gabrielai Nerijai, ar kuru ir kopā vairāk nekā gadu. Topošā Porziņģe ir atlidojusi uz Latviju un labprāt sociālajos tīklos dalās ar bildēm no Liepājas.

2018. gada 20. jūnijā 11:24

Daiļā Gabriela publicēja bildes no saulainās Liepājas pludmales, bet šoreiz topošā Porziņģe ievietoja savos sociālajos tīklos bildi, kurā redzama pie uzraksta “Es mīlu Liepāju”, zem bildes Gabriela pierakstīja sirsnīgu atziņu:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc piektās reizes Latvijā sāku justies kā mājās. Tas bija piedzīvojums, apgūt jaunu kultūru un valodu, tas man atvēra acis par daudzām lietām. Ja tu ceļo un iepazīsti cilvēkus, kuri atšķiras no tevis. Tu sāc redzēt, ka tā ir tikai stigma un iemāci sevi tikt tam pāri. Kad pirmo reizi šeit ierados, biju sabijusies. Nevaru vien sagaidīt, lai nākotnē uzsāktu šeit jaunu dzīvi. Priekā par dzīves piedzīvojumu. Mēs vienmēr augsim, izmēģināsim jaunas lietas un būsim atvērti lietām par kurām neesam droši. Paplašiniet savu horizontu, pasaule ir apbrīnojama vieta!”

Foto

After the 5th time back in Latvia ?? it’s beginning to feel more like home. It’s been a hell of a journey, partaking and learning a new culture and language(Toby the dog understands more Latvian than me) But it has opened my eyes in so many ways. As you travel and embed your self in cultures and take the time to learn people that are different than you. You begin to see, that it is just a stigma in the mind you must teach yourself to over come. Because we are all more alike than you tell yourself we are not. When I first came here I was chicken scared shit if that makes sense. But with time, and over coming barriers. I can’t wait to begin a new life here in the future. Cheers to the journey of life. May we always grow, try new things, and open our minds to the things we are unsure of. ? Dont get me wrong I still get aggravated daily. But just because my lack of understanding. Expand your horizon, the world is a wondrous place! ?

A post shared by GABI (@gabriellekniery) on Jun 19, 2018 at 11:13am PDT

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm