Pēc lielas atspēlēšanās Bīls neizmanto iespējas izraut “Wizards” uzvaru pār “Hornets”

Kristaps Porziņģis Vašingtonas “Wizards” naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukuma spēlē ar 116:117 piekāpās Šarlotas”Hornets”.

2022. gada 3. decembrī 6:12

Neveiksmīgās trešās ceturtdaļas beigās “Wizards” deficīts sasniedza 22 punktus – 85:107. Ceturtajā periodā, galvenokārt ar Porziņģa un Bredlija Bīla pūlēm Vašingtona noķēra pretiniekus – 2:30 līdz mača beigām rezultāts bija 116:117.

Tomēr atlikušajā laikā neviena no komandām grozā netrāpīja. Bīls pēdējās 89 sekundēs divreiz pazaudēja bumba un netrāpīja izšķirošo metienu, “Wizards” piedzīvojot piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs.

Porziņģis spēlēja 36 minūtes un guva 21 punktu. Kristaps trāpīja piecus no astoņiem divpunktniekiem, aizmeta garām visus sešus tālmetienus, iemeta11 no 13 soda metieniem, izcīnīja jau 11 atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbas un bloķēja vienu metienu.

Bīls guva 33, Kails Kuzma un Korijs Kisperts pa 14 punktiem.

“Hornets” rindās Terijam Rozjeram 45, Kellijam Ubrē 22 un Pīdžejam Vašingtonam 21 punkts.

Nākamajā spēlē “Wizards” svētdien savā laukumā tiksies ar Losandželosas “Lakers”.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!