tv3.lv

Orlando “Magic” NBA drafta pirmā numura izvēles priekšā

Šobrīd ir palikušas tikai divas dienas līdz 2022. gada NBA draftam, kas nozīmē, ka komandas šobrīd runā savā starpā, izplatās baumas un iespējamie scenāriji NBA drafta naktij.

Joprojām ir liela neskaidrība par to, ko Orlando “Magic” izvēlēsies ar pirmo numuru. Jau iepriekš tika ziņots, ka Orlando ”Magic” komanda ieguva pirmās kārtas pirmo izvēli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ir pārādījušies arī jauni jautājumi par Četu Holmgrēnu, kurš iepriekš bija potenciāli stabils pirmais numurs NBA draftā un iespējamā izvēle Orlando ”Magic” komandai.

Pirms drafta nedēļas nav raksturīgi dzirdēt kaut ko konkrētu, tāpēc atlikušajās divās dienās līdz NBA draftam informācija tikai pieaugs par iespējamām izvēlēm.

Džabari Smits un Čets Holmgrēns ir spēlētāji, kas saistīti ar Orlando ”Magic” komandu un pirmā numura izvēli.

Kopš 2022. gada NBA drafta vakara konkurējošās komandas lielā mērā ir prognozējušas, ka Orlando “Magic” dos priekšroku Džabari Smitam, kas būs pirmais numurs 2022. gada NBA draftā. Pēdējās nedēļās Orlando ”Magic” aktīvi pārbaudījusi Četu Holmgrēnu, bet ideja, ka Orlando viņu apsver draftēt vismaz šobrīd ir izgaisusi.

Holmgrēns nav sniedzis komandām medicīnisko informāciju (vismaz lielākajai daļai komandu) un nav veicis NBA sirds pārbaudi. Tomēr apskatnieki, kad uzdeva jautājumu Holmgrēnam par veselības stāvokli, viņš to visu noraidīja un apskatnieki uzskata, ka viņa aģenti mēģina manipulēt ar draftu un novirzīt viņu uz noteiktu izvēli kā arī komandu, kas, iespējams, ir visticamākais scenārijs par labu Holmgrēnam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smits trenējās ar Oklahomsitijas ”Thunder” vienību  un pavadīja kopā ar viņiem vairākas dienas. Tas liek domāt, ka “Magic” nav devis viņam nekādu pārliecību par to, ka viņš tiks draftēts pirmais.

Smits arī trenējās pie Orlando komandas un licis treniņos par sevi manīt, lielisks aizsardzības spēlētājs un fantistiks atlētiskums.

Džabari Smits ir favorīts, ka tiks izvēlēts Orlando “Magic” komandā ar pirmo numuru 2022. gada NBA draftā, bet Čets Holmgrēns tiks draftēts ar otro numuru Oklahomsitijas ”Thunder” komandā, lai tā notiktu, tad Orlando ”Magic” jāizvēlas Smitu kā lielāka daļa arī uzskata.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm