”Nets” jāsamaksā neliela soda nauda, lai Ērvings varētu spēlēt visas spēles

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Bruklinas “Nets” zvaigzne Kairijs Ērvings varētu palīdzēt savai komandai arī mājas spēlēs, ja tā būtu gatava maksāt salīdzinoši mazu soda naudu.

14. janvārī 20:47

Kā zināms, Ērvings vairākkārt publiski ir iestājies pret Covid-19 vakcināciju. Pats basketbolists, protams, nav vakcinējies. Ņemot vērā, ka viņš pārstāv Bruklinas “Nets”, kas atrodas Ņujorkā, viņš kluba mājas spēlēs laukumā doties nedrīkst.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr “New York Daily News” vēsta, ka Bruklinas “Nets” komanda, samaksājot konkrētu naudas summu, saspēles vadītāju laukumā varētu laist arī mājas spēlēs. Šī summa, ja skatāmies uz NBA algu un citu izdevumu standartiem, nebūt nav liela.

Tiek ziņots, ka “Nets” par pirmo pārkāpumu jeb Ērvinga laišanu laukumā mājas spēlēs saņemtu brīdinājumu. Pie otrā pārkāpuma sekotu 1000 ASV dolāru naudas sods, nākamais mačs komandai izmaksātu divus tūkstošus, bet, sākot ar ceturto spēli, komandai par Ērvinga dalību mājas mačā būtu jāmaksā piecus tūkstošus ASV dolāru liels sods.

“Nets” vienībai šajā regulārajā sezonā ir atlikušas vēl 19 spēles un viņa dalība šajos mačos Bruklinas komandai izmaksātu kopumā 75 tūkstošus ASV dolāru.
Šāda summa šķiet niecīga, ja salīdzinām to ar Ērvinga sezonas algu, kas ir 33,3 miljoni ASV dolāru.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm