Neticamās 14 sekundes – viens pēc otra seko Gaforda, Džeimsa un Porziņģa danki

2022. gada 9. decembrī 8:42

Šajā nedēļā Kristapa Porziņģa un Vašingtonas “Wizards” sniegumam bijusi pievērsta pietiekami liela uzmanība. Tomēr garām paskrējušas neticamas 14 sekundes Vašingtonas un Losandželosas “Lakers” spēlē.

Naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika Vašingtonas “Wizards” savā laukumā ar 119:130 piekāpās Losandželosas “Lakers”. Kristaps spēlēja 34 minūtes, guva 27 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Jautājums par uzvarētāju šajā mačā tika noņemts jau trešās ceturtdaļas pirmajā pusē – pēc Lebrona Džeimsa soda metieniem “Lakers” pārsvars sasniedza 29 punktus – 83:54. “Wizards” gan vēl samazināja deficītu līdz pieklājīgiem 11 punktiem.

Tas, ka spēles liktenis jau bija izšķirts, neliedza basketbolistiem demonstrēt lielisku sniegumu. Tā ceturtās ceturtaļas izskaņā 14 sekunžu laikā ar dankiem viens pēc otra izcēlās Daniels Gafords, Lebrons Džeimss un Kristaps Porziņģis.

Iespaidīgāko no trijiem dankiem izpildīja Gafords, kurš ar vienu roku satvēra Korija Kisperta piespēli un trieca bumbu “Lakers” grozā.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!