Neticama epizode Bertāna “Wizards” spēlē – tieneši nepamana, ka no “Nets” rezervistu soliņa iejaucas mačā

Dāvja Bertāna Vašingtonas ”Wizards” naktī uz ceturtdienu Nacionālās basketbola asociācijas mājas spēlē ar 118:119 zaudēja Bruklinas “Nets”.

20. janvārī 8:06

Ceturtās ceturtdaļas vidū spēles tienesis nepamanīja, ka no “Nets” rezervistu soliņa iejaucas mačā, neļaujot Kailam Kuzmam noķert Spensera Dinvidija piespēlēto bumbu.

Bertāns spēlēja astoņas minūtes un 16 sekundes, nerealizēja savu vienīgo tālmetienu, vienreiz pārkāpa noteikumus un tika pie pozitīva +/- rādītāja (+4).

“Wizards” vienībā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Bredlijs Bīls.

Viesiem ar 30 punktiem atzīmējās Kairijs Ērvings, kurš lielāko daļu jeb 22 punktus guva pirmajā puslaikā. Vēl Lamarkusam Oldridžam bija 27 punkti, bet Džeimsam Hārdenam – 18 punkti.

Dramatiskā mača nogalē Kails Kuzma 36 sekundes pirms pamatlaika beigām realizēja tālmetienu un sadzēsa pretinieku pārsvaru līdz vienam punktam. Turpinājumā otrā laukuma galā Montrezls Herels bloķēja metienu un deva iespēju mājiniekiem uzvarēt.

“Wizards” neizmantoja minūtes pārtraukumu, turklāt pēdējā uzbrukumā savus tālmetienus grozā netrāpīja ne Kuzma, ne Spensers Dinvidijs. Tādējādi rezultātus palika nemainīgs un “Nets” izcīnīja vien piekto uzvaru pēdējās 12 spēlēs.

“Wizards” ar 23 uzvarām 45 spēlēs ir astotā Austrumu konferencē, kur “Nets” ar 28 panākumiem 44 cīņās ieņem trešo pozīciju.

“Wizards” turpinājumā aizvadīs vēl trīs mājas spēles, nākamo no tām piektdien pret Toronto “Raptors”.