NBA sezonu lieliskais Porziņģis sāk ar uzvaru pār Bertāna "Wizards"

Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” jaunās Nacionālās basketbola asociācijas sezonas pirmajā spēlē ar 108:100 uzvarēja Dāvja Bertāna Vašingtonas “Wizards”.

2019. gada 24. oktobrī 6:18

Porziņģis spēlēja 29 minūtes un guva 23 punktus. Arī Dāvis Bertāns laukumā bija 29 minūtes , kuru laikā guva 7 punktus.

Kristaps trāpīja 4 no 9 divpunktniekiem, 3 no 7 tālmetieniem, 6 no 7 soda metieniem, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas, atdeva 2 piespēles, vienu bumbu pārtvēra, reizi bloķēja pretinieka metienu un pieļāva 4 kļūdas.

Dāvis netrāpīja nevienu un no abiem divpunktniekiem, iemeta 2 no 6 tālmetieniem un vienīgo soda metienu, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas un pieļāva vienu kļūdu.

“Mavericks” labā Luka Dončičs guva 34 punktus. Rezultatīvākais “Wizards” rindās bija Bredlijs Bīls ar 19 punktiem.