tv3.lv

“Mavericks” īpašnieks Kjubans: Porziņģa maiņas darījumā mēs neignorējām izvarošanas/izspiešanas lietu

Iemainot latviešu zvaigzni Kristapu Porziņģi, Nacionālās basketbola asociācijas klubs Dalasas “Mavericks” neignorēja izvarošanas/izspiešanas lietu, kurā iesaistīts spēlētājs, sacīja “Mavericks” īpašnieks Marks Kjubans.

2019. gada 5. aprīlī 11:52

Jau ziņojām, ka 23 gadus vecais Porziņģis tiek apsūdzēts pirms nedaudz vairāk nekā gada veiktā izvarošanā, tomēr latvieša pārstāvji it kā cietušo sievieti vaino naudas izspiešanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī “Mavericks” klubs ir liegts publiski izpaust lietas detaļas, Kjubans norādīja, ka, veicot maiņas darījumu ar Porziņģa iepriekšējo klubu Ņujorkas “Knicks”, Dalasas vienība nav ignorējusi faktus.

“Mēs neignorējām konkrētos apstākļus,” intervijā “WFAA-TV” pauda Kjubans, kad viņam tika vaicāts, ko viņi ir zinājuši maiņas brīdī.

Avoti no “Mavericks” kluba medijiem bija ziņojuši, ka maiņas darījuma brīdī Dalasas vienība no “Knicks” puses tika informēta potenciālā izspiešanas lietā, tomēr vārds “izvarošana” nav figurējis. It kā izvarotā 29 gadus vecā sieviete varasiestādēs vērsās pagājušajā nedēļā, bet pirms tam viņai bijusi elektroniska komunikācija ar Ņujorkas klubu.

Sieviete par notikušo ziņojusi vien vairāk nekā gadu vēlāk, jo Porziņģis neesot samaksājis iepriekš atrunāto naudas summu par klusēšanu, kas bija 68 000 dolāru (60 600 eiro). Latvieša pārstāvji apgalvo, ka apsūdzības izvirzījusī sieviete centusies no latvieša izspiest naudu, tāpēc tieši ar šo informāciju viņi iepriekš vērsušies ASV Federālajā izmeklēšanas birojā (FIB).

“Es neko daudz nevaru teikt, bet, izskatās, cilvēki domā, ka mēs apzināti esam ignorējuši šo lietu, tomēr tā nebija. Arī NBA to nav ignorējusi,” izteicās Kjubans, piebilstot, ka NBA pirms darījumu apstiprināšanas vienmēr rūpīgi izpēta konkrēto situāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepriekš atbalstu Porziņģim pauda NBA spēlētāju asociācija (NBAPA), kas esot iepazinusies ar lietas apstākļiem.

Ņemot vērā pēdējā laika negācijas, “Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails piedāvāja Porziņģim pabūt prom no komandas, tomēr latvietis izvēlējies palikt. Tiesa, sportists vairs nav atrodams sociālajā tīklā “Instagram”, kur bija ļoti daudz negatīvu komentāru.

Porziņģis pašlaik turpina atveseļošanos no ceļgala traumas, bet viņa atgriešanās laukumā ir gaidāma nākamajā sezonā. Paredzams, ka “Mavericks” vasarā latvietim varētu piedāvāt piecu gadu līgumu par kopējo summu 158 miljoni dolāru (140 miljoniem eiro).

Kārlails kluba mājaslapā pauda prieku par latvieša rehabilitācijas procesu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm