tv3.lv

Leģendārais Šakils O’Nīls ir gatavs nopirkt savu bijušo komandu Orlando “Magic”

Šakils O’Nīls nosūtījis ziņu pašreizējiem Orlando “Magic” franšīzes īpašniekiem, lai varētu sākt sarunas par komandas pārdošanu.

28. jūnijā 17:49

Šakils O’Nīls NBA nospēlēja 19 sezonas, kuras laikā viņš nostiprināja veiksmīgu karjeru. Sobrīd O’Nīla aplēstā neto vērtībā ir 400 miljoni ASV dolāru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr vairāki finanšu eksperti apgalvo, ka viņa lielākie ienākumi ienāk no ieguldījumiem dažādos uzņēmumos, kad Šakils O’Nīls  aizgāja no profesionālā basketbola.

Iespējams, tāpēc viņš strādā pie idejas iegādāties Orlando “Magic” komandu, kas viņam deva iespēju debitēt Nacionālā basketbola asociācijā 1992. gadā.

Savā raidierakstā jeb podkāsta epizodes laikā “The Big Podcast with Shaq” Šakils O’Nīls atsaucās uz savu interesi iegādāties NBA vienību Orlando “Magic”.

“Mums ir nauda. Jums nav jāuztraucas par naudu. Šī ziņa tiek nosūtīta visai DeVosa ģimenei. Ja esat gatavi pārdot Orlando “Magic”, pārdodiet to kādam, kurš to pacels nākamajā līmenī. Tie esam mēs,” O’Nīls teica.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ričs DeVoss iegādājās Magic par 85 miljoniem ASV dolāru 1991. gadā, gadu pēc tam komanda draftēja Šakilu O’Nīlu.

Mūsdienās “Magic” ir daudz vairāk vērta, jo “Forbes” šī mēneša sākumā to novērtēja 1,64 miljardu dolāru apmērā.

Taču, kad Šakam jautāja, kuru viņš aicinās vadīt komandu kā treneri un ģenerālmenedžeri, viņš teica: “Es piesaistīšu vienu cilvēku, kuram uzticos, tas būs Deniss Skots un pēc tam Deniss Skots varēs izvēlēties visus citus,” sacīja O’Nīls.

Šobrīd viņš ir gatavs izteikt piedāvājumu Orlando “Magic” īpašniekiem, lai gan DeVosa ģimene nekad nav publiski izteikusi interesi par komandas pārdošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patiesība ir tāda, ka “Magic” vadība šobrīd veido jaunu komandu, domājot par nākotni un vislabākais pierādījums tam ir tas, ka 2022. gada NBA draftā viņiem bija pirmā numura izvēle un viņi izvēlējās talantīgo Paolo Bankero no Itālijas. Orlando “Magic” sastāvā ir šobrīd vairāki jauni spēlētāji kā Džeils Sugs, Francs Vāgners un Mo Bamba.

Leģendārais Šakils O’Nīls tiek uzskatīts par vienu visu laiku labākajiem NBA spēlētājiem visā līgas vēsturē. Savā 19 sezonas ilgās profesionāļa karjeras laikā viņš ir kļuvis četras reizes par NBA čempionu, 15 reizes spēlējis NBA Visu zvaigžņu spēlē,  tāpat kļuvis par NBA sezonas vērtīgākais spēlētāju u.c. Šobrīd darbojas NBA raidījumos kā analītiķis un komentētājs.

Domājot, ja Šakils O’Nīls iegādātos Orlando “Magic” vienību, tad neapstrīdami šīs komandas tēls stauji uzlabotos un kļūtu par vienu no atpazīstamākajām NBA komandām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm