Labas ziņas! Porziņģa fizioterapeits apstiprina, ka Kristaps atgriezīsies laukumā jau nākamās sezonas sākumā

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis būs gatavs spēlēt jau nākamās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas sākumā, uzskata ar Latvijas spēlētāju strādājošais fizioterapeits Kerlons Kolkers.

2018. gada 26. martā 15:03

Jau vēstīts, 13. februārī NBA cīņā pret Milvoki “Bucks” Kristaps sarāva kreisā ceļgala krusteniskās saites, kas pēc speciālistu prognozēm viņu no basketbola atturēs, visticamāk, aptuveni uz desmit mēnešiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, pretējās domās ir plaši atzīstais Kolkers, kuru savā rehabilitācijas procesā nolīdzis Porziņģis.

“Protams, “Knicks” vadībai piederēs galavārds saistībā ar Porziņģa atgriešanos laukumā, bet es saku, ka viņš būs gatavs jau ar nākamās sezonas sākumu,” sarunā ar “The New York Post” teica Kolkers.

Jau pagājušajā nedēļā sociālajos tīklos parādījās fotogrāfija, kurā Porziņģis redzams treniņlaukumā, izpildot raidījumus pa grozu no soda metienu līnijas atzīmes.

“Visi saka, ka Porziņģis nebūs gatavs līdz pat janvārim. Es saku, ka viņš būs gatavs jau ar pašu sezonas sākumu. Protams, ja vadi komandu, nevēlies pieņemt sliktu lēmumu. Tomēr esmu pārliecināts: kad Kristaps atgriezīsies jau augusta beigās, viņš visus pārsteigs. Viņi nespēs noticēt, cik labā kondīcijā Porziņģis būs. Viņš būs fenomenāls,” pārliecināts ir Kolkers.

Folkers, kurš savulaik strādājis ar tādām sporta zvaigznēm kā Šakils O’Nīls un Andrē Agasi, norādīja, ka latvietis apzinīgi izpildot visus viņa dotos norādījumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kristapam jau tagad ļoti pietrūkst basketbola. Viņš ir ļoti izsalcis atgriezties atpakaļ laukumā. Šobrīd Porziņģis drīkst uzkāpt laukumā un sajust to zem savām kājām, bet negribam, lai viņš skrietu un lēktu. Viņš var muļķoties un nekustoties izpildīt metienus, bet ne pārāk tālus. Tikai tik vien, lai sajustu grozu un vairogu,” pauda Kolkers.

Porziņģa fizioterapeits izteicās, ka latvietis laukumā atgriezīšoties vēl labāks nekā pirms tam.

Latviešu basketbolists šosezon 48 spēlēs vidēji iemeta 22,7 punktus, būdams “Knicks” rezultatīvākais spēlētājs, kamēr Ņujorkas komanda NBA izslēgšanas turnīru nesasniegs jau piekto gadu pēc kārtas.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm