tv3.lv

ESPN apskatnieks Kelermans: Ja Porziņģis būs vesels, "Mavericks" iekļūs izslēgšanas spēlēs

ASV sporta ietekmīgākā medija ESPN šova “First Take” apskatnieks Makss Kelermans izteicies, ka, viņaprāt, latviešu basketbolista pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas vienība Dalasas “Mavericks” iekļūs izslēgšanas spēlēs gadījumā, ja liepājnieks spēs palikt vesels.

2019. gada 25. oktobrī 18:59

Kelermans savus izteikumus sāka ar viedokli, ka Porziņģis un viņa komandas biedrs Luka Dončičs reiz varētu kļūt par labāko duetu visā NBA.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kelermans gan pamatīgi saniknoja savu kolēģi Stīvenu A. Smitu un abu starpā izcēlās pamatīgas domstarpības, kad Kelermans veltīja pārlieku, viņa debašu partnera prāt, glaimojošus vārdus par “Mavericks” cerībām iekļūt izslēgšanas spēlēs un nākotnē būt konkurētspējīgiem par čempionu titulu.

“Ja Porziņģis būs vesels, jā, “Mavericks” iekļūs izslēgšanas spēlēs un, ja viņi iegūs vēl vienu spēlētāju, ko nolikt viņiem blakus, tā var būt čempionu komanda,” savu viedokli pauda Kelermans.

“Es to tā neredzu, vismaz ne šobrīd” atbildēja Smits, “Protams, ka Porziņģis māk spēlēt, es zinu, ko viņš nozīmēja Ņujorkas “Knicks”, es zinu, ko redzēju. Luka Dončičs ir “tas” spēlētājs, viņam ir labas prasmes, viņš iemeta 34 punktus pret Vašingtonas “Wizards”, ko gan es uzskatu par vienu no sliktākajām komandām NBA.”

Tomēr kā negatīvo aspektu Smits izcēla spēlētāju trauslumu uz laukuma (īpaši Porziņģa gadījumā) un tad uzskatīja komandas, kas, viņaprāt, iekļūs izslēgšanas spēlēs, tur vietu neatrodot “Mavericks”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm