Durants sastiepis ceļgala saiti un nespēlēs vismaz vienu mēnesi

Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kevins Durants sastiepis kreisās kājas ceļgala iekšējo saiti, ziņo Bruklinas “Nets”.

16. janvārī 18:58

Komanda gan neprecizē viņa atgriešanās laiku, bet ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis ziņo, ka “Nets” kluba iekšienē ir informācija, ka Durants atgriezīsies pēc 4-6 nedēļām.

20.februārī Klīvlendā norisināsies NBA Visu zvaigžņu spēle, kuras līdzjutēju balsojumā Durants ir Austrumu konferences līderis.

Durants savainojumu guva sestdienas mača otrās ceturtdaļas piektajā minūtē, kad aizsardzībā saskrējās ar komandas biedru. Basketbolists nākamajā uzbrukumā vēl bija laukumā, taču pēc minūtes pārtraukuma devās uz ģērbtuvēm.

“Nets” mājas spēlē ar rezultātu 120:105 izcīnīja uzvaru pār Ņūorleānas “Pelicans”.