Divi Torņi Minesotai nepalīdz – Porziņģa “Wizards” pārliecinoši apspēlē Gobēra un Taunsa “Wolves”

Kristapa Porziņģa Vašingtonas “Wizards” naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mājas spēlē ar 142:127 uzvarēja Minesotas “Timberwolves”.

2022. gada 29. novembrī 5:15

Porziņģis iesāka maču fantastiski, pirmajās 70 sekundēs pēc Kaila Kuzmas piespēlēm trāpot trīs tāmetienus. Pirmajā puslaikā “Wizards” no spēles meta ar apskaužamu 57 % precizitāti, lielajā pārtraukumā ejot ar 19 punktu pārsvaru – 77:58.

Trešās ceturtdaļas vidū viens no Minesotas līderiem Karls Entonijs-Taunss savainoja labo kāju, pameta laukumu un spēlē vairs neatgriezās. “Wizards” tobrīd bija vadībā 93:76.

“Wolves” ceturtajā ceturtdaļā vēl samazināja deficītu līdz 10 punktiem, tomēr Vašingtonas basketbolisti uzreiz atbildēja ar precīziem metieniem un beigās svinēja pietiekami pārliecinošu uzvaru 142:127.

Porziņģis spēlēja 31 minūti un guva 41 punktu, uzstādot jaunu NBA krajeras rekordu. Kristaps trāpīja sešus no astoņiem divpunktniekiem, sešus no 10 tālmetieniem, visus 11 soda metienus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas un bloķēja trīs metienus.

40 punktus Porziņģis bija guvis 2017.gada 5.novembrī, Ņujorkas “Knicks” sastāvā ar 108:101 uzvarot Indianas “Pacers”.

“Wizards” labā Kails Kuzma guva 23 un Bredlijs Bīls 22 punktus.

Minesotas komandā rezultatīvākie ar attiecīgi 29 un 23 punktiem bija Entonijs Edvards un Džeilens Novels.

Nākamajā spēlē “Wizards” trešdien izbraukumā tiksies ar Bruklinas “Nets”.