Būt vai nebūt? Tāds ir jautājums! Liepājas domes sēde lems par Porziņģa dāvinājumu

Liepājas domes sēdē šodien plānots lemt par dāvinājuma pieņemšanu no latviešu basketbolista, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” spēlētāja Kristapa Porziņģa, kurš savai dzimtajai pilsētai vēlas dāvināt vēl vienu āra basketbola laukumu.

2017. gada 16. februārī 8:09

Sagatavotais lēmuma projekts paredz konceptuāli atbalstīt šā dāvinājuma pieņemšanu un noteikt, ka Porziņģa fondam “Porzingis Family Foundation Inc” ir tiesības ierosināt un realizēt labiekārtojuma ieceri basketbola laukuma izveidei. Pēc basketbola laukuma izveidošanas tas tiks pārņemts Liepājas pašvaldības īpašumā, noslēdzot dāvinājuma līgumu. Laukuma apsaimniekošanu veiks pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots, ka Porziņģis vēstulē informējis Liepājas domi, ka vēlas savai dzimtajai pilsētai dāvināt publiski brīvi pieejamu āra basketbola laukumu Ventspils ielas parka galā pie Stārķu ielas.

Foto: Kristapa Porziņģa basketbola laukuma svinīgā atklāšana

Laukums atbildīs NBA parametriem – 28,65 metru garumā un 15,25 metru platumā. Gar laukuma malām tiks izveidoti soliņi.

“Kāpēc Ventspils ielā? Tāpēc, ka viņš tur netālu pats dzīvoja un droši vien jau puikas vecumā domāja par to, kā varētu Ventspils ielas parkā uzspēlēt basketbolu,” savā video vēstījumā sociālajos tīklos, paužot prieku par par Porziņģa dāvinājumu pilsētai, atzina Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija).

Liepājas mērs savā video vēstījumā arī pauda cerību, ka jauno basketbola laukumu šovasar varēs atklāt, klātesot pašam Porziņģim. Jau ziņots, ka pērnvasar Liepājā, Jūrmalas parkā, tika atklāts āra basketbola laukums, ko pilsētai dāvināja Porziņģis.

Foto: Porziņģis tiekas ar mazajiem faniem

Foto: Porziņģa un Māra Verpakovska labdarības spēle

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm