tv3.lv

Bijušais ”Knicks” spēlētājs Bērks atklāj jaunu perspektīvu Porziņģa maiņas sakarā

Tagadējais Nacionālās basketbola asociācijas kluba Filadelfijas ”76ers” spēlētājs Trejs Bērks, kuru šā gada janvārī kopā ar Kristapu Porziņģi Ņujorkas ”Knicks” aizmainīja uz Dalasas ”Mavericks”, atklājis savu perspektīvu par maiņu.

2019. gada 30. novembrī 16:03

Bērks pēc savas atgriešanās spēles ”Madison Square Garden” arēnā, kur šonakt viņa vecā komanda ”Knicks” uzņēma tagadējo ”76ers”, stāstīja ”NY Post”, kādēļ viņš par Porziņģa situāciju jūtas kompetents runāt: ”Man, Porziņģim, Timam [Hārdavejam junioram] un Kortnijam [Lī], mums visiem bija nedēļa, lai ”pārvietotos” uz Dalasu un šajā laikā varējām viens otru labāk iepazīt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Porziņģis juta, ka tiek būvēts negatīvs naratīvs, par to, kā maiņa notika, bet viņam nebija iespējas sevi aizsargāt. Es nezinu, vai Dalasa viņam pateica neko neteikt, tomēr viņš to nedarīja. Es domāju, ka viņam ir sava puse.”

”Es nedomāju, ka tajā laikā viņš bija laimīgs, bet es domāju, ka palikt gribēja. Es domāju, ka kaut kas notika tajā sanāksmē ar komandas vadību, es gan nezinu visu. Es zinu to, ka uzreiz pēc šīs tikšanās Porziņģis bija prom no Ņujorkas sapulces satura dēļ.”

”Man liekas, ka Porziņģis uz sanāksmi atnāca ar domu: ”Labi, kāds ir nākamās sezonas plāns?” Un tad kaut kas nogāja greizi.”

Uz maiņu, kur, iespējams, galvenā ”figūra” no Dalasas puses tika iekļauts komandas jaunais basketbolists Deniss Smits juniors, šobrīd amerikānis Bērks atskatās šādi: ”Es esmu redzējis, ka Deniss Smits juniors nespēlē daudz. Tu uz to skaties – kāda bija jēga? Jūs aizmainījāt savu Vienradzi, Timu [Hārdaveju junioru]…”

Bērks Ņujorkā pavadīja 1,5 sezonas, sākot savas gaitas attīstības līgā un visbeidzot kļūstot par komandas starta saspēles vadītāju, tomēr šovasar kā brīvais aģents pārcēlās uz Filadelfijas komandu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm