tv3.lv

Bijušais Bertāna advokāts Gobzems: Bertāns lietā pret Lauvu jau uzvarējis vairāk nekā 470 tūkstošus prasījumu daļā

Latvijas Republikas 13. Saeimas deputāts un basketbolista Dāvja Bertāna bijušais advokāts Aldis Gobzems savos sociālo tīklu kontos noliedzis iepriekš izskanējušo informāciju, ka “BAA Rīga” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva aizvien cenšas no Bertāna piedzīt 500 tūkstošus eiro.

2020. gada 23. janvārī 11:11

Pirms pāris dienām par šādu prasību paziņoja žurnāls “Kas Jauns”, apgalvojot, ka Lauva ieguvis iespējas turpināt tiesas procesu par 500 tūkstošu eiro summu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Citas domas bija Bertāna bijušajam advokātam Gobzemam: “Šāda ziņa, visticamāk, tika pausta sakarā ar Latvijas Basketbola savienības vadības vēlēšanām, kur Dāvis iestājās pret Jaunupa/Lauvas pārstāvjiem. Ziņa bija vienpusēja un ar apzināti sagrozītu saturu.”

Gobzems savā vēstījumā sociālo tīklu “Twitter” un “Facebook” sekotājiem uzsvēra, ka strīds tiešām turpinoties, tomēr tā patiesie apjomi nav ne tuvu 500 tūkstošiem eiro: “Patiesībā Dāvis Bertāns šo lietu ir būtiski uzvarējis jau tagad. Augstākā tiesa ir noraidījusi prasījumu par 500 tūkstošu eiro piedziņu Mārtiņa Lauvas kompānijas labā. Strīds palicis par 19 tūkstošiem eiro plus līgumsods 12 tūkstoši eiro pie situācijas, kad Mārtiņa Lauvas kompānija savam advokātam jau ir samaksājusi desmitiem tūkstošu vairāk.”

“Jāpiebilst, ka lietā nav neviens finanšu dokuments, kas apliecinātu, ka Mārtiņš Lauva vai viņa kompānija jebkad Dāvim Bertānam būtu kā nepilngadīgajam pat basketbola apavus nopirkuši.”

Savu ierakstu Gobzems noslēdza ar šādu tekstu: “Kāpēc to rakstu? Tāpēc, ka biju Dāvja Bertāna advokāts un uzvarēju šo lietu apgabaltiesā Dāvja labā.”

Atbildi parādā sociālajā tīklā “Twitter” nepalika arī pats “BAA Rīga” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, pārāk daudz konkrētu faktu neminot, tomēr viņš publicēja fragmentu no Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas 2016. gada 26. septembra sprieduma sadaļas, vēlāk papildinot savu viedokli par to, ka Gobzema teiktais nav patiesība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm