Bertāna “Mavericks” saplīst pēdējā ceturtdaļā un pārliecinoši zaudē Fīniksas “Suns”

Dāvja Bertāna Dalasas “Mavericks” ceturtdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences pusfināla otrajā spēlē ar 109:129 zaudēja Fīniksas “Suns”, sērijā nonākot iedzinējos 0-2.

5. maijā 8:04

Ceturtās ceturtdaļas sākumā pēc Džeilena Bransona tālmetiena “Mavericks” bija tikai trīs punktu deficīts – 86:89. Taču turpmāko sešu minūšu laikā “Suns” līderis Kriss Pols guva 14 punktus, ļaujot savai komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Bertāns spēlēja 19 minūtes un guva 9 punktus. Dāvis trāpīja 3 no 7 tālmetieniem, izcīnīja 2 atlēkušās bumbu un atdeva 2 rezultatīvas piespēles.

Luka Dončičs guva 35 punktus, izcīnīja 5 atlēkušās bumbas un atdeva 7 rezultatīvas piespēles. Otrs rezultatīvākais Dalasas komandā bija Redžijs Buloks ar 16 punktiem.

Fīniksas labā Pols guva 28, Devins Bukers 30 un Dža Krauders 15 punktus.