Bertāna “Mavericks” NBA izslēgšanas turnīru sāk ar zaudējumu galotnē pret Jūtas “Jazz”

Dāvja Bertāna Dalasas “Mavericks”, spēlējot bez savainotā Luka Dončiča, sestdien Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences ceturtdaļfinālu sāka ar zaudējumu Jūtas “Jazz” 93:99.

17. aprīlī 7:23

Luka Dončičs kājas ikra muskuļa savainojuma dēļ bija spiests izlaist sērijas pirmo spēli.

Sākoties spēles pēdējai minūtei “Jazz” bija tikai vien punkta pārsvars – 92:91. Jūtas uzbrucējs Roiss O’Nīls trāpīja tālmetienu, bet Džeilena Bransona un Redžiju Buloka metieni atbildes uzbrukumos mērķi nesasniedza.

16 sekundes līdz mača beigām Bransons pārkāpa noteikumus pret Donovanu Mičelu, un “Jazz” līderis no sodu līnijas panāc +6. Atlikušajās sekundās Dorians Finijs-Smits vēl guva divus punktus arī Dalasai, bet Mičels ar diviem sodiem pielika spēlei punktu – 99:93.

Bertāns spēlēja 18 minūtes un guva 4 punktus. Dāvis trāpīja vienu no 3 tālmetieniem, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli un spēli beidza ar lietderības koeficientu +4.

Dalasas labā Džeilens Bransons guva 24 un Spensers Dinvidijs 22 punktus.

Jūtai rezultatīvākie bija Mičels un Bojans Bogdanovičs ar attiecīgi 32 un 26 punktiem.

Sērijas otrā spēle notiks pirmdien turpat Dalasā.