tv3.lv

Mūsu meitenēm būs jāatrod pretargumenti Horvātijas valstsvienībai

Šīs dienas Latvijas izlases pretinieks ir Horvātijas valstsvienība, kas pirmajā mačā piedzīvoja zaudējumu pret Krievijas izlasi. Eiropas čempionāts ļoti neveiksmīgi sākās Jeļenai Ivezičai, kura jau pirmajā minūtē guva savainojumu un, visticamāk, šovakar nevarēs palīdzēt izlasei. Neskatoties uz to, mūsu meitenēm jābūt gatavām grūtai cīņai.

2015. gada 12. jūnijā 16:34

Tikai burtiski dažas stundas pirms  Eiropas čempionāta sākuma atklājās, ka amerikāņu aizsardze Šavonte Zelosa nav laicīgi nokārtojusi visas vajadzīgās formalitātes, lai saņemtu Horvātijas pasi. Zīmīgi, ka Zelosa ir  bijusī TTT spēlētāja, turklāt viņai ir arī WNBA čempiones tituls. Saspēles vadītāja piedalījās visās pārbaudes spēlēs, tomēr viņas naturalizācijas process nogāja greizi un izlase palika 11 spēlētāju sastāvā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horvātijas sieviešu izlase balstās uz 7 spēlētājām. Tas nozīmē, ka Latvijai jācenšas maksimāli daudz rotēt ar sastāvu, kā arī daudz skrietu un kustēties pa laukumu, tādējādi nogurdinot pretnieces. Salīdzinot ar kvalifikācijas spēlēm ir mainījies izlases sastāvs.  Nevarēs palīdzēt minētā Zelosa un savainojumu guvusī Antonija Mišura. Garajā galā no ierindas izsistas Marija Režana un Ana Lelaša.

Ņemot vērā sastāva rotāciju un savainojumu problēmas, liela slodze ir saspēles vadītājai Ivai Ciglarai un Jeļeņai Ivezičai, kuras dalība šīs dienas spēlē ir uz jautājuma zīmes. Uzbrucēju un centru pozīcijās Horvātijai ir plašāka izvēle – divmetrīgā Luka Ivankoviča, veterānes Iva Sliškoviča un Mirna Maziča.

Horvātijas izlases sastāvs Eiropas čempionātam:

Jeļena Iveziča (Passalacqua Ragusa (Itālija)), Iva Boroviča (ZKK Medvescak), Karmena Miloglava (Ragusa Dubrovnik), Iva Ciglara (UE Sopron (Ungārija)), Anna Marija Begiča (ZKK Medvescak), Iva Sliškoviča, (Beretta Famila Schio (Itālija)), Mirna Maziča (Agu Spor Kulubu (Turcija)), Luka Ivankoviča (Edirnespor (Turcija)), Ivana Tikviča, (ZKK Medvescak),Ruziča Džankiča, (ZKK Medvescak).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm