tv3.lv

Latvijas U20 basketbolisti atkārtoti piekāpjas pārbaudes spēle lietuviešiem

Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase piektdien Rūjienā pārbaudes spēlē piekāpās vienaudžiem no Lietuvas, dienvidu kaimiņu pārākumu atzīstot otro reizi divās dienās.

1. jūlijā 15:22

Dāvja Čodera vadītā komanda zaudēja ar rezultātu 61:79 (9:20, 15:16, 15:29, 22:14).

Ar 11 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un diviem bloķētiem metieniem izcēlās Krišs Helmanis, 14 punktus guva, trīs bumbas pārtvēra un septiņus pārkāpumus izprovocēja Toms Skuja, astoņi punkti un piecas bumbas zem groziem bija Ričardam Vanagam, bet ar 7+6 šajos statistikas rādītājos atzīmējās Kristians Feierbergs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lietuviešiem 16 punktus guva Mants Rubštavičs.

Ceturtdien Latvija zaudēja ar 86:106.

Jau ziņots, ka pirmajās pārbaudes spēlēs Latvija savā laukumā ar 82:58 pārspēja Somijas U-20 basketbolistus un ar 56:57 piekāpās somiem.

Sagatavošanās laikā U-20 izlase pēc mačiem pret Somiju un Lietuvu 8. un 9.jūlijā tiksies ar Igaunijas U-20 izlasi pagaidām vēl nenosauktā vietā.

Eiropas U-20 čempionāta pirmajā posmā Latvijas komanda C grupā 15.jūlijā tiksies ar Bulgārijas, 17.jūlijā – ar Īrijas un 20.jūlijā – ar Ungārijas izlasēm.

Divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, kur cīnīsies ar labāko duetu no D grupas, kurā startēs Serbija, Somija, Slovākija, Šveice un Albānija.

Ceļazīmi uz A divīziju saņems pirmo trīs vietu ieguvēji. Ja A divīzijā 14.-16.vietā ierindosies 2023.gada Eiropas U-20 čempionāta rīkotājvalsts Grieķijas izlase, no B divīzijas uz A divīziju pāries tikai pirmo divu vietu ieguvēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dāvim Čoderam izlasē palīdz treneri Gunārs Gailītis un Reinis Osis, kā arī fiziskās sagatavotības treneris Artūrs Paiķis.

Latvijas izlases kandidātu sastāvs dalībai Eiropas U-20 čempionātā:

Toms Skuja (Santantoni “Ibiza Feeling”, Spānija), Valters Briedis (“Latvijas Universitāte”), Ričards Daniels Vanags (Raplas “Avis Utilitas, Igaunija), Kristiāns Šulcs (“Ventspils”), Freds Bagatskis (“Valencia-2”, Spānija), Rodijs Mačoha (Fuenlavradas “Urbas”, Spānija), Kristians Feierbergs (Meinas “Black Bears”, ASV), Noa Viljamsons (Krestvjūhilzas “Saints”, ASV), Krišs Helmanis (Badalonas “Joventut”, Spānija), Markuss Kudrjavecevs (“VEF” basketbola akadēmija Valkā), Gustavs Jakubauskis (“Liepāja”), Kārlis Šēnbergs, Andrejs Bikovs (abi – “Latvijas Universitāte”/BS “Rīga”), Dāvis Denafs (Mesīnas “Castanea”, Itālija), Nils Baumeisters (RSU), Dāvids Grīnbergs (Burgosas “San Pablo”, Spānija), Ričards Kļanskis (“Taranto”, Itālija), Danils Smirnovs (TLU “Kalev”, Igaunija), Raivo Butirins (“VEF Rīga”), Rihards Aleksandrovs (“Latvijas Universitāte”).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm