tv3.lv

Latvijas komandām zaudējumi FIBA U23 Nāciju līgas spēlēs

Latvijas komandas otrdien Kauņā piedzīvoja zaudējumus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) U23 Nāciju līgas Austrumeiropas zonas turnīra grupu spēlēs.

26. jūlijā 18:04

Sieviešu izlase, kuras sastāvā ir Anita Miķelsone, Paula Mauriņa, Liza Čumika, Deina Minajeva un Paula Pētersone, piekāpās Polijai ar 9:17.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīriešu izlase, kuru pārstāv Francis Gustavs Lācis, Oskars Jakubs Hlebovickis, Gints Zommerfelds, Edvards Mežulis un Rainers Ļisicins, atzina poļu pārākumu ar 20:21.

Cīņā par trešo vietu posmā Latvijas sieviešu komanda tiksies ar Ukrainu, bet vīriešu izlase – ar otrās vietas ieguvējiem A grupā.

Sacensības Kauņā notiks no otrdienas līdz ceturtdienai.

Ceturtajā posmā otrdien abas Latvijas komandas tika ielozētas B grupā, kurā jātiekas ar Polijas vienību. Otrajā grupā spēlē Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas komandas. Grupu uzvarētāji cīnās par pirmo vietu, otro vietu ieguvēji – par trešo vietu posmā.

Arī piektajā posmā trešdien Latvijas komandas grupā aizvadīs tikai pa vienai spēlei – ar Lietuvas vienībām.

Sestajā posmā ceturtdien A grupā būs jācīnās ar Lietuvas un Ukrainas komandām.

FIBA U23 Nāciju līgas sacensības tiek rīkotas piekto gadu, šosezon iesaistot 57 komandas no visām FIBA zonām. Pamatsacensības tiek izspēlētas pēc ģeogrāfiskā principa. Zonas kopvērtējuma uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē iegūs tiesības 14.-16.septembrī piedalīties FIBA U-23 Nāciju līgas finālsacensībās Rumānijas pilsētā Konstancā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm