tv3.lv

Latvijas izlase EuroBasket trešajā mačā tiekas ar Čehiju

Latvijas izlase EuroBasket 2015 trešajā mačā pirmdien tiekas ar Čehijas basketbolistiem.. Spēles sākums ir 18:30 un tiešraidē to būs iespējams vērot kanālā LNT un portālā Skaties.lv, kur notikumiem laukumā varēs sekot līdzi arī teksta video tiešraidē.

2015. gada 7. septembrī 14:53

Mūsu pretinieki EuroBasket 2015 sākuši ar divām uzvarām – 80:58 pār Igauniju, 78:64 pār Ukrainu. Latvijas bilancē ir uzvara pār Beļģiju un zaudējums Lietuvai (49:68). Līdzjutēji aicināti pie Arēnas ierasties vismaz stundu pirms biļetē norādītā spēles sākuma, lai bez lieka stresa izietu drošības pārbaudi un izbaudītu čempionāta gaisotni fanu zonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VIDEO Čehijas – Igaunijas spēles labākie momenti:

Kaislību ugunsgrēkā, kas svētdien kūrās ap Latvijas – Lietuvas spēli vērtējumu pagaļu un emociju benzīna devu bija tik daudz, ka pie šīs tēmas tikpat kā neatgriezīšos. Tik atgādināšu iepriekš jau propagandēto nostāju, ka, neatkarīgi no rezultāta, ne jau šajā spēlē izšķiras Latvijas valstsvienības liktenis EuroBasket2015 turnīrā. Un atļaušos pieņemt, ka sausajā atlikumā pēc šīs cīņas Latvijai palikusi ne tikai nullīte turnīra tabulā  – arī virkne spēlētāju ar aizskartām profesionālajām ambīcijām un milzīgu vēlmi izdarīt tā, lai pirmdienas vakarā noskaņojums būtu labāks. Pirms mača ar Čehijas izlasi papildus motivējošas uzrunas, šķiet, nebūs vajadzīgas.

VIDEO Čehijas – Ukrainas spēles labākie momenti:

Toties mūsu sāncenši spēli sagaida ar pirmo vietu Rīgas grupas tabulā un atrastu spēles pavedienu rokā. Izskatās, ka necilā bilance pārbaudes spēlēs (2-7; uzvarētas tikai Japāna un Bosnija) veiksmīgi nomaskējusi labi organizētu komandas mehānismu, kura darbināšanai ar pilnu jaudu bija vajadzīgs oficiālo cīņu fons. Čehu pieredzējušie līderi prot pragmatiski dozēt katrā spēlē izmantojamo enerģijas devu, un, tiklīdz EuroBasket2015 gaisotnē motivācijas atspere spruka vaļā, no ceļa noslaucīja ne tikai spēlētāju fizisko parametru ziņā neiespaidīgo Igaunijas izlasi, bet arī spēka mitriķus no Ukrainas (gala rezultāts maldina – spēles lielākajā daļā čehu pārsvars svārstījās ap 20 punktiem).

Starp citu, Čehijas izlases oficiālajā pieteikumā neviens spēlētājs nav raksturots kā centrs, toties komandas vidējais augums ir apaļi divi metri un priekšējā līnijā ir tāds spīdeklis, kā ātrais universālis Jans Veselijs (213 cm). Aizsardzībai stabilitāti nodrošina raženie augumi, uzbrukums ar prātīgo Tomašu Satoranski pie diriģenta pults ir gan ātrs, gan gudrs, prasmīgi spiežot uz pretinieku vājajām vietām, un izmantojot dažādu spēlētāju potenciālu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vārdu sakot, pirmdienas vakarā Latvijas valstsvienību gaida ciets riekstiņš, kura pārkošana ne tikai uzlabos garastāvokli un pozīcijas tabulā, bet arī daudz ko pateiks par mūsu komandu. Sena patiesība vēsta, ka patiesi stiprs ir nevis tas, kurš nekad nepakrīt, bet gan tas, kurš pēc klupiena spēj piecelties. Latvijas valstsvienības centra spēlētājs Rolands Freimanis piebalso: Spēlē ar Čehiju redzēsim, cik stiprs ir mūsu raksturs – kā spējam reaģēt uz neveiksmēm. Redzēsim gan.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm