tv3.lv

Latvijas cīņa par ceļazīmi uz Rio kanālā TV6 un portālā Skaties.lv

Latvijas vīriešu valstsvienība cītīgi gatavojas olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, kas no 4. līdz 9. jūlijam norisināsies Serbijas galvaspilsētā Belgradā. Arī Latvijā kanālā TV6 un portālā Skaties.lv tiešraidēs būs iespēja sekot līdzi mūsu komandas cīņai par iekļūšanu Olimpiskajās spēlēs.

2016. gada 16. jūnijā 12:46

Jau kopš jūnija sākuma Latvijas vīriešu valstsvienība galvenā trenera Ainara Bagatska vadībā gatavojas olimpiskajam kvalifikācijas turnīram. “Spēlētāji pēc sezonas bija ļoti dažādā funkcionālā un psiholoģiskā stāvoklī. Fizisko formu un noskaņojumu bija ietekmējusi klubu sezonas izskaņa, kas dažiem bija veiksmīga, bet citiem atstāja mieles. Tāpēc pirmais uzdevums bija atsvaidzināt emocijas. Tas ir izdevies,”  uzsver galvenais treneris. Ierindā uz pārbaudes spēlēm stājušies jau 14 basketbolisti, savukārt vēl četri kandidāti – Žanis Peiners, Jānis Timma, Jānis Strēlnieks un Ojārs Siliņš – komandai pievienosies treniņnometnē un pārējās pārbaudes spēlēs. Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, atklājot valstsvienības jauno darba cēlienu, uzsver Ainara Bagatska ieguldījumu, kā arī komandas uzlaboto sniegumu un pozīciju Eiropas rangu tabulā jau kopš 2010. gada.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespēja kvalificēties XXXI Vasaras Olimpiskajām spēlēm valstsvienībai nenoliedzami ir liels sasniegums un pagodinājums. Šī iemesla dēļ TV6 un Skaties.lv sniegs iespēju ikvienam līdzjutējam sekot līdzi un turēt īkšķus par mūsu basketbolistu veiksmīgu startu kvalifikācijā un iespēju izcīnīt ceļazīmi uz 2016. gada Vasaras Olimpiskajām spēlēm Riodeženeiro.

Pirmā Latvijas valstsvienības kvalifikācijas spēle ar Japānas izlasi kanālā TV6 būs vērojama 4. jūlijā plkst. 18.50 pēc Latvijas laika. Savukārt 5. jūlijā plkst. 21.50 TV6 raidīs spēles tiešraidi ar Čehijas komandu. Divas labākās komandas 8. jūlijā spēlēs pusfinālā ar otras apakšgrupas komandām. Uzvarētāji 9. jūlijā cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz Rio.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm