Latvijas basketbolisti otrajā pārbaudes spēlē piekāpjas Lietuvas izlasei

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Šauļos atkārtotajā pārbaudes spēlē ar 62:98 piekāpās Lietuvas komandai.

26. jūnijā 21:33

Pirmos punktus guva Dāvis Bertāns, kurš bija precīzs no trīs punktu līnijas. Pirmās ceturtdaļas turpinājumā Latvijas basketbolisti nonāca iedzinējos, jo lietuviešiem izdevās izcīnīt vairākas atlēkušās bumbas uzbrukumā, kas ļāva tikt pie otrās iespējas punktiem.

Otrajā ceturtdaļā laukuma saimnieki turpināja palielināt savu pārsvaru, kas ceturtdaļas izskaņā sasniedza pat 16 punktus.

Pēc puslaika pārtraukuma trešās ceturtdaļas pirmajās trīs minūtēs Latvijas basketbolistiem izdevās samazināt deficītu līdz desmit punktiem, kā arī ātri izprovocēt četras personīgās piezīmes pretiniekiem. Tomēr laukuma saimnieki ātri veica septiņu punktu izrāvienu un atjaunoja pārsvaru (59:41), ko latviešiem izdevās pirms izšķirošās ceturtdaļas izdevās samazināt tikai par četriem punktiem.

Pēdējā ceturtdaļā Lietuvas valstsvienība atkal palielināja savu pārsvaru, kas jau ceturkšņa ievadā sasniedza 20 punktus, neatstājot Latvijas basketbolistiem cerības uz panākumu.

Ārpus pieteikuma šajā mačā palika Anrijs Miška un Artūrs Strautiņš, kurš izlasei, iespējams, nevarēs arī palīdzēt Pasaules kausa kvalifikācijas mačā pret Serbiju.

Pirmajā abu komandu cīņā 22.jūnijā ar 70:52 uzvaru Rīgā svinēja mājinieki.