Šmita “Barcelona” sakauj Strēlnieka “Žalgiris” un atgūst līderes godu Eirolīgā

Barselonā Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” pārspēja Jāņa Strēlnieka “Žalgiris”, atkal atrodoties tabulas līderes statusā.

2021. gada 27. novembrī 9:27

“Barcelona” mājās pieveica Kauņas “Žalgiris” ar 96:73 (24:17, 28:21, 23:20, 21:15).

Šmits mājinieku labā guva septiņus punktus, bet Strēlnieks viesu rindās – sešus.

Šmits spēlēja 19 minūtes un 51 sekundi, realizējot divus no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem “trejačiem”. Tāpat latvieša rēķinā arī trīs atlēkušās bumbas, divas kļūdas, divi noteikumu pārkāpumi, viena izprovocēta piezīme un efektivitātes koeficients pieci.

Strēlnieks laukumā pavadīja 21 minūti un 29 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienīgo divpunktu metienu, vienu no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Viņa kontā bija arī viena atlēkusī bumba, viena pārtverta bumba, viena kļūda, trīs izprovocētas piezīmes un efektivitātes koeficients pieci.

Mājinieku rindās 15 punktus un septiņas rezultatīvas piespēles sakrāja Roks Jokubaitis, bet 13 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja Pjērs Oriola.

Viesiem rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Tajs Vebsters.

“Barcelona” ar desmit uzvarām un diviem zaudējumiem ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, bet “Žalgiris” ar diviem panākumiem noslēdz turnīra tabulu.