Siliņam pārliecinoša uzvara pār bijušo komandu, Šķēlem zaudējums Vācijā

Latvijas basketbolists Ojārs Siliņš svētdien guva 11 punktus Vienotās līgas spēlē, palīdzot viņa un Mārča Vītola pārstāvētajai Tallinas “Kalev”/”Cramo” komandai izcīnīt uzvaru. Tikmēr pie ceturtā zaudējuma pēc kārtas tika Aigara Šķēles Vircburgas “s.Oliver”.

2021. gada 6. decembrī 12:19

Tallinas vienība, kuru vada Roberts Štelmahers un Akselis Vairogs, mājas spēlē ar rezultātu 85:67 (14:18, 21:14, 26:19, 24:16) pārspēja Siliņa iepriekš pārstāvēto Nursultanas “Astana”.

Siliņš 27 minūtēs un 20 sekundēs realizēja abus divus divpunktu metienus, divus no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem “sodiņiem”. Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un iekrāja 12 efektivitātes koeficienta punktus.

Vītols astoņās minūtēs un 33 sekundēs guva divus punktus, grozā raidot savu vienīgo divpunktu metienu. Viņa kontā arī divas atlēkušās bumbas, viena kļūda, viena piezīmi un trīs efektivitātes koeficienta punkti.

Talliniešiem 20 punktus guva Devions Berijs, bet pretiniekiem tikpat punkti un 12 rezultatīvas piespēles bija Entonijam Hikijam.

Vācijas bundeslīgā zaudējumu piedzīvoja Aigara Šķēles pārstāvētā Vircburgas vienība, kas izbraukumā ar rezultātu 68:83 (16:27, 26:17, 9:22, 17:17) piekāpās Ludvigsburgas “Riesen”.

Šķēle laukumā pavadītajās 18 minūtēs un 27 sekundēs guva astoņus punktus, realizējot četrus no septiņiem divu punktu metieniem, bet garām aizmeta trīs tālmetienus un vienu soda metienu. Latvijas basketbolists arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku piespēli, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi, kā arī noslēdza spēli ar +/- rādītāju -15 un efektivitātes koeficientu seši.

Vircburgas komandā rezultatīvākais ar 14 gūtajiem punktiem bija Viljams Bufords.

Mājinieku vienībā ar 19 gūtajiem punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Tremels Dārdens, bet 16 punktus un 15 atlēkušās bumbas sakrāja Džonass Radebo.

Vircburgas vienība ir aizvadījusi deviņas spēles, kurās izcīnīja trīs uzvaras, un turnīra tabulā ierindojas 16.vietā.