tv3.lv

Olimpiskais čempions Miezis zaudē individuālā ranga līderpozīciju

Tokijas olimpisko spēļu čempions Nauris Miezis zaudējis līderpozīciju Starptautiskās Basketbola federācijas 3×3 basketbolistu individuālajā rangā.

2021. gada 10. augustā 10:46

Miezis 1.aprīlī atgriezās pirmajā vietā, taču tagad atkāpies uz trešo pozīciju, jo zaudējis aizpērn izcīnītos punktus “Masters” turnīros. Pirmais ir Serbijas vienības “Liman” spēlētājs Aleksandars Ratkovs, bet otro vietu ieņem līdera komandas biedrs Mihailo Vašičs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl no Tokijas olimpisko spēļu čempioniem Edgars Krūmiņš ir sestais, Kārlis Lasmanis ieņem devīto vietu, bet Agnis Čavars atrodas 13.pozīcijā. Artūrs Strēlnieks ir 60., bet vēl starp 250 labākajiem ir Mārtiņš Šteinbergs (179.), Armands Ginters (187.), Roberts Pāže (193.) un Armands Seņkāns (196.).

Arī komandu ieskaitē “Riga” vienība, kurā spēlē Miezis, Lasmanis, Krūmiņš, Čavars un Strēlnieks, zaudējusi pirmo vietu. Latvijas komanda tagad ir otrā aiz “Liman”.

Sievietēm no Latvijas basketbolistēm visaugstāk ir Baiba Eglīte, kura ir 181.pozīcijā. Nedaudz zemāk ir Janeta Rozentāle (193.), trešā simta sākumā ir Kristīna Petermane (203.) un Anete Blūma (207.), blakus rangā ir Laura Okuņeva (220.) un Raivita Koreņika (221.), bet Ieva Kūlīte ir 233.pozīcijā.

U-23 vērtējumā no latviešiem labākais ir Reinis Avotiņš (46.) un Rozentāle (82.), bet U-18 ieskaitē – Mārcis Osis (3.) un Enija Ķīvīte (93.).

Federāciju rangā Latvija vīriešu konkurencē ir ceturtā, bet sieviešu konkurencē ieņem 21.vietu. Kopējā ieskaitē Latvija ir desmitajā pozīcijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rangs bija iesaldēts uz vienu gadu kopš pērnā gada 1.aprīļa. Šajā laikā spēlētājiem un komandām bija iespēja pelnīt ranga punktus, taču tie savu vērtību ieguva vien pēc reitinga atsaldēšanas.

No šī gada 1.oktobra FIBA ranga uzskaites sistēma atgriezīsies ierastajā režīmā, ieskaitē ņemot vērā sportistu un komandu sniegumu pēdējo 12 mēnešu laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm