tv3.lv

Latvijas un Igaunijas basketbola federācijas vienojas par apvienotā čempionāta attīstību

Latvijas un Igaunijas basketbola federācijas vienojušās par apvienotā čempionāta rīkošanu un attīstību turpmākajiem trīs gadiem, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

2021. gada 19. novembrī 14:36

Pērnavā notikušajā sanāksmē LBS un Igaunijas Basketbola federācijas (EK) pārstāvji kopīgi atzina, ka “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līga (LIBL) sekmē spēlētāju un treneru attīstību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

EK vadītājs Prīts Sarapū norāda, ka LIBL ir bagātinājusi gan dalībnieku, gan visu basketbola interesentu dzīvi. Tajā notiekošais esot svarīgs komandām, sabiedrībai un arī sponsoriem, tāpēc visas iesaistītās puses esot pārliecinātas, ka arī turpmāk ir svarīgi strādāt kopā.

Šādam vērtējumam piekrīt arī LBS vadītājs Raimonds Vējonis, atzīstot, ka augsta līmeņa sacensību turpināšana ir izdevīga visam Latvijas basketbolam.

“Komandu līmenis ir augsts un spēles izraisa lielu interesi,” tikmēr uzsvēra LBS ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.

LBS un EK pārstāvji vienprātīgi pieņēma lēmumu turpināt Latvijas – Igaunijas līgas darbību arī nākamajās trīs sezonās.

“Daudzās interesantās spēles ar spraigu sižetu un neparedzamu iznākumu nodrošina aizraujošu intrigu turnīrā un palielina to basketbola cienītāju skaitu, kuri seko spēlēm ar TV vai tīmekļa pārraižu starpniecību. Interesentu auditorijas palielināšanās klātienē un neklātienē apliecina basketbola popularitātes pieaugumu un pastiprina sponsoru vēlmi finansiāli atbalstīt turnīru un tā dalībniekus,” teikts LBS paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sanāksmes dalībnieki lielu uzmanību pievērsa jautājumam par līgas ģenerālsponsoru turpmākajiem gadiem. Abas puses līdzšinējās partnerattiecības ar līgas ģenerālsponsoru “Pafbet” atzinušas par ļoti veiksmīgu.

Federāciju vadītāji arī saskata nepieciešamību izstrādāt ilgtermiņa rīcības plānu. Tika nolemts mērķtiecīgi strādāt, lai līgai atrastu kopīgu ilgtermiņa partneri – raidorganizāciju, kas nodrošinātu visu spēļu translāciju gan televīzijā, gan interneta platformās.

1.oktobrī startēja LIBL ceturtais čempionāts, kurā piedalās astoņas Igaunijas un sešas Latvijas komandas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm