tv3.lv

Atlaistais Grigaļāvičs: LBS šobrīd notiek cīņa par amatiem

Latvijas Basketbola savienībā (LBS) notiek cīņa par amatiem, tā šobrīd notiekošo savienībā trešdien raidījumam “LNT Ziņas” raksturoja no amata atbrīvotais LBS finanšu direktors Arvīds Grigaļāvičs.

2018. gada 14. martā 20:59

“Šodienas valdes sēdē virsroku šajā netīrajā, nesmukajā spēlē guva [LBS valdes loceklis Edgars] Jaunups un kompānija. Te ir cīņa par zināmu varu un to, kurš nākotnē vadīs šo organizāciju,” uzskata Grigaļāvičs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grigaļāvičs norādīja, ka, lai gan pilnvaru laiks esošajai valdei un padomei ir līdz 2020. gada 20. februārim, tas nenozīmē, ka tās nevar pārvēlēt ārkārtas vēlēšanu sasaukšanas gadījumā. “Sabiedrībai, kura šogad ir redzējusi LBS vēsturē visaugstākos sasniegumus gan vīriešu, gan sieviešu izlasei, šādi skandāli nav nepieciešami, jo darbs notiek un ir arī sportiskie rezultāti. Šādi skandāli ir izdevīgi tiem, kas grib nākt un valdīt.”

Kā ziņots, šodien LBS ārkārtas valdes sēdē tika pārrunātas finanšu problēmas, kuru dēļ no amata tika atlaists finanšu direktors Grigaļāvičs. LBS joprojām turpinot saņemt rēķinus par nacionālās izlases sagatavošanu un dalību Eiropas čempionātā, tie rada pārtēriņu jeb zaudējumus desmitiem tūkstošu eiro apmērā. Tieši saistībā ar šo finanšu līdzekļu nepietiekamu uzraudzību LBS valde trešdien uzteica darbu Grigaļāvičam.

Video

Tikmēr Latvijas basketbola savienības valde, kas šodien sanāca uz ārkārtas sēdi, jautājumu par iespējamo šantāžu atlikusi uz nākamo nedēļu. No šīs tēmas valdes locekļi tiktāl distancējušies, ka neviens pat Šnepam neesot pavaicājis, vai šādas īsziņas viņš tiešām sūtījis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm