tv3.lv

Ar aizkustinošu sievas Vanesas runu, blakus esot Maiklam Džordanam, Kobe Braients tiek uzņemts basketbola slavas zālē

Mūžībā aizgājušā Kobes Braienta sieva Vanesa Braienta sestdienas vakarā viņa vārdā pieņēma vīra uzņemšanu Neismita  Memoriāla Basketbola Slavas zālē, sakot, ka viņš joprojām uzvar arī pēc aiziešanas.

2021. gada 16. maijā 13:47

“Es mēdzu vienmēr izvairīties no sava vīra slavēšanas publiskajā  telpā, jo man šķita, ka viņš ir saņēmis pietiekami daudz uzslavu no saviem faniem visā pasaulē, un kādam viņš bija jāatgriež realitātē,” Vanesa Braienta sacīja “Mohegan Sun” arēnā notiekošajā ceremonijā. “Šobrīd esmu pārliecināta, ka viņš smejas debesīs, jo es gatavojos viņu publiski uzslavēt par viņa paveikto vienā no publiskākajām skatuvēm. Es viņu tagad redzu, sakrustojot rokas un ar milzīgu smīnu sakot, vai šis nav kaut kāds mēsls?  Viņš joprojām uzvar,” turpināja Vanesa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2020.gada Neismita Memoriāla Basketbola Slavas zāles klase ir viena no visu laiku ar zvaigznēm bagātākajām, kurā bez Braienta tiek uzņemtas citas Nacionālās basketbola asociācijas leģendas Kevins Gārnets un Tims Dankans – trio, ko Losandželosas “Lakers” zvaigzne Lebrons Džeimss nosauca par labāko, kas jebkad uzņemts šajā ceremonijā.

“Nav bijis labāka lielā trijnieka, kas vienlaikus iekļūtu Slavas zālē,” sacīja Džeimss.

Tomēr vakara un nedēļas nogales uzmanības centrā, protams, bija cilvēks, kurš tur nebija – pēc helikoptera avārijā dzīvību zaudējušais Kobe Braients. 2020.gada janvārī bez basketbola leģendas bojā gāja arī viņa meita Džianna un vēl septiņi cilvēki.

Vanesas Braientas runa, kas tika pasniegta kopā ar Kobes elku, Maiklu Džordanu, kurš stāvēja blakus viņai kā vadītājs Slavas zālē, koncentrējās uz viņas attiecībām ar vīru, kā arī ar viņu bērniem.

“Apsveicu, dārgais. Viss tavs smagais darbs un ziedošanās basketbolam ir atmaksājies. Tu reiz man teici, ja tu gatavojies likt likmi uz kādu, liec to uz sevi. Es priecājos, ka tu derēji uz sevi, tu esi dižens čempons. Tu to izdarīji. Tu tagad esai Slavas zālē.

Tu neesi tikai MVP. Tu esi visu laiku lieliskākais. Es esmu tik lepna par tevi. Es mīlu tevi mūžīgi un vienmēr, Kobe. Bīns. Braients,” tādiem vārdiem Vanesa Braienta noslēdza savu Slavas zāles runu.

Kopā šajā 2020.gada klasē Slavas zāles ceremonijā tika uzņemti deviņi cilvēki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm