Kuruca “Partizan” Korāča kausa finālā kapitulē ”Crvena zvezda”

Rodions Kurucs svētdien Nišā guva deviņus punktus Belgradas “Partizan” zaudējumā Korāča kausa jeb Serbijas kausa basketbolā finālā.

21. februārī 10:24

“Partizāni” svētdien finālā ar 68:85 piekāpās citai Belgradas komandai “Crvena zvezda mts”.

Latvijas basketbolists 31 minūtē un 14 sekundēs laukumā realizēja trīs no četriem divpunktu un vienu no četriem trīspunktu metieniem. Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz pārķēra bumbu, sakrāja trīs personiskās piezīmes un reizi izprovocēja piezīmi pretiniekam, kā arī sakrāja spēlē sliktāko +/- rādītāju -17 un lietderības koeficientu desmit.

Rezultatīvākais “Partizan” vienībā ar 19 punktiem bija Matiass Lesors, bet pretiniekiem 18 punktus sakrāja Nikola Kaliničs.

“Partizan” piektdien Nišā ceturtdaļfinālā ar 101:48 sagrāva Zemunas “Borac” un sestdien pusfinālā ar 92:89 pieveica citu Belgradas komandu FMP.

“Crvena zvezda mts” pusfinālā ar 72:53 pieveica vēl vienu Belgradas vienību “Mega”.

“Crvena zvezda mts” uzvarēja Korāča kausa izcīņā otro gadu pēc kārtas un uzvaru skaita ziņā ar astoņām panāca “Partizan”.