tv3.lv

Knicks galvenais treneris Fišers: Porziņģis katru rītu sporta zālē ir pirmais

Latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis katru rītu sporta zālē ir visagrāk no NBA komandas Ņujorkas Knicks spēlētājiem, turklāt tās galvenais treneris Dereks Fišers atklāj, ka vairākkārt latvietis bijis agrāk arī par viņu.

2015. gada 26. septembrī 14:40

Piektdien risinājās Knicks komandas pirmssezonas preses konference, kurā vadības pārstāvji vairākkārt slavēja šogad NBA jauno spēlētāju draftā ar ceturto numuru izvēlēto latvieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vienu dienu devos pie viņa un Porziņģis bija ledus vannā, skatoties savā telefonā. Devos skatīties, ko viņš dara. Viņš skatījās Useina Bolta video klipus, pētot skriešanas tehniku,” Knicks ģenerālmenedžera Stīva Millsa teikto citē The New York Post. “Viņš rūpīgi mēģina izprast katru sava ķermeņa aspektu, lai kļūtu labāks un spēcīgāks. Šajā jomā viņš ir unikāls puisis.”

FOTO: Porziņģis svīst, smaida un piedalās lieliskā pirmgadnieku fotosesijā

Arī Knicks prezidents Fils Džeksons slavēja Porziņģi, stāstot, ka pozitīvi par latvieti šovasar izteicās arī nesenā Eiropas čempionāta vērtīgākais basketbolists Pau Gazols no Spānijas.

“Pau teica: “Nesatraucies tik daudz par [viņa] svaru. Man bija 227 mārciņas (103 kilogrami), kad sāku spēlēt NBA.” Viņš teica, ka tagad ir kādas 255 mārciņas (115 kilogramus) smags. Viņš teica, ka viņam jāaudzē ķermenis,” atstāstīja leģendārais Džeksons. “Mēs cenšamies to paātrināt un viņš ir ļoti atsaucīgs uz darbu, kas nepieciešams, lai kļūtu par NBA spēlētāju.”

VIDEO: Latviešu uzbrucēja spilgtākās epizodes Vasaras līgā

https://www.youtube.com/watch?v=1DgUPE58YPY&feature=share

“Mēs saprotam, ka viņš, iespējams, turpinās augt vēl piecus gadus. Esam ļoti apmierināti ar viņa attieksmi pret darbu,” teica Džeksons, stāstot, ka pieredzi latvietim būs nepieciešams iegūt laukumā. Tāpat Porziņģa darba ētiku slavēja arī Fišers.

“Viņš vēlas strādāt, viņš vēlas kļūt labāks, viņš vēlas būt šeit, Ņujorkā. Viņš katru rītu plkst.7.30 ir sporta zālē pirmais, turklāt pēdējās nedēļās vairākkārt bijis agrāk par mani,” stāstīja treneris. “Uz viņu netiks likts pārlieku liels spiediens tikai augstā drafta numura dēļ. Tas ir ilgtermiņa process.”

FOTO: Porziņģis iepriecina bērnus, piedalās kopīgā treniņā un sniedz autogrāfus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm