Jaunizveidotajā FIBA Čempionu līgā Latviju pārstāvēs Ventspils basketbolisti

Jaunizveidotajā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas turnīrā Latvijas godu nākamajā sezonā grasās aizstāvēt šīs sezonas valsts trešais spēcīgākais klubs Ventspils.

2016. gada 17. jūnijā 14:30

No iespējas startēt Eirokausos atteikusies šogad pirmo reizi par Latvijas čempioni kļuvusī Valmiera/ORDO, turklāt startēt Čempionu līgā nedomā arī vicečempione VEF Rīga, tādējādi pie iespējas startēt šajās sacensībās tikusi Ventspils.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pat nezinu, kā lai raksturo situāciju. Diemžēl, bet jau kārtējo sezonu būsim vienīgā komanda no Latvijas, kas spēlēs Eiropas klubu turnīros. Mēs izmantosim šo iespēju un pieteiksimies šajā turnīrā, bet, vai tajā spēlēsim, tas vairs nav atkarīgs no mums. Mēs esam nosūtījuši nepieciešamo dokumentāciju par vēlmi spēlēt gan FIBA Čempionu līgā, gan FIBA Eiropas kausā,” klubs citē vienības valdes priekšsēdētāju Ralfu Pleinicu. “Čempionu līgas kontekstā der atcerēties nelielu priekšvēsturi. Proti, kā Latvija tika pie garantētās vietas pamatturnīrā. Iesākumā Latvijai bija vieta tikai kvalifikācijā, taču Latvijas Basketbola savienības (LBS) vadībai izdevās pārliecināt, ka mums ir jābūt garantētai vietai pamatturnīrā.”

“Kāda šobrīd ir situācija? LBS cīnījās par pamatturnīru, bet čempione atsakās no šīs vietas. To pašu izdara arī vicečempioni. Šobrīd izveidojusies situācija, ka uz šo vietu pretendē valsts trešā spēcīgākā komanda. Kāda varētu būt FIBA reakcija, to nevaru pat nojaust. Tāpēc nevaru pateikt, vai mums tiks piešķirta vieta pamatturnīrā vai tomēr kvalifikācijā. Skaidrībai jābūt līdz mēneša beigām,” izteicās Pleinics.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm