Šmita “Žalgiris” Eirolīgas sezonu sāk ar sapīgu neveiksmi pret “Maccabi” komandu

Rolanda Šmita “Žalgiris” “Turkish Airlines” Eirolīgas sezonu ceturtdien izbraukumā sāka ar neveiksmi 83:84 pret “Maccabi” komandu.

6. oktobrī 22:58

Telavivā “Turkish Airlines” Eirolīgas jaunās sezonas svētkus ieskandināja “Maccabi” vienības fani:

Šmits spēli sāka no rezervistu soliņa nospēlēja 24 minūtes, kura laikā guva deviņus punktus. Šmits iemeta trīs divpunktniekus, iemeta vienu tālmetienu un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Rezultatīvākie “Žalgiris” komandas rindās bija Kenans Evans, kurš guva 17 punktus un Kevārijus Hejs ar 16 punktiem.

“Maccabi” komandā 16 punktus guva Bonzijs Kolsons, ar 15 punktiem izcēlās Veids Bolvins, bet Lorenco Brauns, gūstot 13 punktus un izcīnot 11 atlēkušās bumbas, sakrāja “double-double”.

Tikmēr LETA ziņu portāls ziņo, ka citā spēlē Artūra Kuruca Vitorijas “Bitci Baskonia” izbraukumā ar rezultātu 81:71 uzvarēja citu Spānijas komandu “Valencia”.

Kurucs laukumā bija 11 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā punktus neguva, taču izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, sešas reizes rezultatīvi piespēlēja, vienu reizi pārtvēra pretinieku piespēli, pieļāva vienu kļūdu, divas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu pretinieku sodu, noslēdzot spēli ar efektivitātes koeficientu viens.

Pagājušā Eirolīgas sezonā triumfēja Stambulas “Anadolu Efes” komanda.