Minhenes “Bayern” uzvar Šmita “Barcelona” un izlīdzina rezultātu sērijā

Rolanda Šmita “Barcelona” piektdien izbraukumā “Turkish Airlines” Eirolīgas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē ar 52:59 piekāpās Minhenes “Bayern”, kas sērijā līdz trim uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

30. aprīlī 7:18

Šmits spēlēja astoņas minūtes un 29 sekundes, realizējot vienu no diviem soda metieniem bet garām grozam aizmetot vienīgo tālmetienu. Tāpat viņa kontā šajā mačā arī divas zem groziem izcīnītas bumbas, pa vienai personiskajai piezīmei un izprovocētam noteikumu pārkāpumam pretiniekam, kā arī efektivitātes koeficients viens.

Barselonas klubā 12 punktus guva Alekss Avriness.

Minheniešiem 12 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles sakrāja Niks Vailers-Bebs.

Citā piektdienas ceturtdaļfināla duelī “Monaco” mājās ar 78:77 pieveica Pirejas “Olympiacos”. Arī šajā sērijā būs nepieciešams piektais mačs – 2-2.

Mājiniekiem 21 punktu guva Dveins Beikons, Maiks Džeimss sakrāja 18 punktus un sešaas atlēkušās bumbas, bet Donta Hols – “double-double” – 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Viesiem Kosts Sluks guva 19 punktus, Saša Vezenkovs sakrāja 17 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un  piecas rezultatīvas piespēles.

Madrides “Real” un Stambulas “Anadolu Efes” jau nodrošinājušas vietu labāko četru komandu skaitā.