Madrides “Real” basketbolisti kā pirmie iekļūst Eirolīgas “Final Four”

Madrides “Real” basketbolisti otrdien kā pirmie iekļuva Eirolīgas “Final Four” turnīrā, savukārt titula īpašnieki Stambulas “Anadolu Efes” izvirzījās vadībā ceturtdaļfināla sērijā ar Milānas “Olimpia”.

27. aprīlī 7:18

Madrides “Real” ceturtdaļfināla trešajā spēlē viesos ar 87:76 uzvarēja Telavivas “Maccabi” un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 3-0.

“Real” komandā 18 punkti un sešas rezultatīvas piespēles bija Serhio Ļuļam, 16 punktus guva un astoņas atlēkušās bumbas izcīnīja Geršons Jabusele, 14 punkti bija Vensānam Puarjē, bet astoņus punktus guva un desmit bumbas zem groziem savāca Adams Hanga.

Mājiniekus no zaudējuma neglāba Skotija Vilbekina 22 punkti, kamēr 17 punktus guva Džeimss Nanalijs.

Tikmēr 2-1 sērijā panāca pērnā gada čempione Stambulas “Anadolu Efes”, kas mājās ar 77:65 guva virsroku pār Milānas “Olimpia”.

Stambulas komandā 20 punktus guva Vasilije Micičs, 16 punktus guva Šeins Larkins, abiem atdodot pa piecām rezultatīvām piespēlēm, bet 17 punkti bija Tiboram Plaisam, kurš izcīnīja piecas bumbas zem groziem.

Milāniešiem 16 punktus guva Devons Hols, bet 11 punkti bija Džeraiena Granta kontā.

Sērijās starp Rolanda Šmita pārstāvēto “Barcelona” un Minhenes “Bayern”, kā arī starp “Monaco” un Pirejas “Olympiacos” rezultāts ir 1-1.