Kauņā iemūžina Jankūna kreklu, Šmita "Žalgiris" spraigā galotnē uzvar Boloņas ”Virtus”

2022. gada 18. oktobrī 21:59

Latvijas basketbolists Rolands Šmits ar Kauņas “Žalgiris” otrdien izcīnīja pirmo panākumu Eirolīgas sezonā pār Boloņas “Virtus” vienību.

Kauņas “Žalgiris”ar rezultātu 68:65 pieveica Itālijas klubu Boloņas “Virtus” vienību.

Šmits “Žalgiris” kreklā aizvadīja savu Eirolīgas sezonas rezultatīvāko spēli, atzīmējoties ar 13 punktiem savas komandas uzvarā.

Šmits spēlēja 21 minūti un 48 sekundes, kuru laikā realizēja četrus divpunktu metienus un trāpīja grozā savu vienīgo tālmetienu. Viņa rēķinā bija arī piecas atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle.

Spēles pārtraukumā Kauņā tika iemūžināts ilggadējā Pauļus Jankūnas Kauņas “Žalgiris” komandas spēlētāja 13. numurs. Savas karjeras laikā Jankūnas pārstāvēja “Žalgiri” vienību 18 sezonas. Līdzjutēji arēnā to pavadīja ar aplausiem un ovācijām.

Jāmin, ka lielākoties visu spēli vadībā bija “Virtus” komanda, “Žalgiris” uz īsu brīdi izvirzījās vadībā vien otrajā ceturtdaļā, kā arī spēles izskaņā, kad Lietuvas komandas basketbolisti guva astoņus punktus pēc kārtas, kas atnesa pirmo Eirolīgas uzvaru.

Lietuvas komanda Kauņas “Žalgiris” uzvarā pār Boloņas “Virtus” vienību rezultatīvākais spēlētājs bija Igns Brazdeiķis, kurš iemeta 14 punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

Šī bija Kauņas “Žalgiris” komandai pirmā Eirolīgas uzvara jaunajā sezonā, pirms tam sezonas ievadā ciešot divus zaudējumus.

Skaties Eirolīgas spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!