Bertāna un Kuruca “Real Betis” ACB līgas mačā pagarinājumā uzvar “Granada”

Daira Bertāna un Rodiona Kuruca Seviljas “Real Betis” svētdien ACB līgas izbraukuma mačā pagarinājumā ar 76:66 pārspēja “Granada”, izcīnot otro uzvaru sezonā.

2022. gada 5. decembrī 7:21

Bertāns, kurš guva 18 punktus un aizvadīja rezultatīvāko šīs sezonas spēli, neveiksmīgā epizodē pagarinājuma ievadā pēc spēlētām 16 sekundēm nopelnīja piekto piezīmi un atlikušo mača daļu vēroja no rezervistu soliņa.

Viņš šajā spēlē laukumā kopā pavadīja 28 minūtes un vienu sekundi un guva 18 punktus, realizējot vienu no diviem divu punktu metieniem, piecus no 13 tālmetieniem un vienu soda metienu. Bertāns gūtajiem punktiem pievienoja četras atlēkušās bumbas, vienu pārtvertu piespēli, piecas personīgās piezīmes, četrus izprovocētus sodus, sakrāja +/- rādītāju -7 un efektivitātes koeficientu 11.

Rodions Kurucs, kurš pagarinājumā laukumā devās pēc Bertāna piektās piezīmes, kopā spēlēja 14 minūtes, kurās, grozā metot vienu no diviem divu punktu metieniem, izcēlās ar diviem punktiem. Viņš arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra trīs piespēles, tika pie četrām piezīmēm, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -4 un efektivitātes koeficientu -2.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Šenons Evanss, kurš arī tika pie septiņām rezultatīvām piespēlēm un izprovocēja deviņus pretinieku sodus. Mājiniekus no zaudējuma neglāba Prinss Ali, kurš izcēlās ar 17 punktiem.

“Real Betis” ir viena no četrām komandām, kuras desmit spēlēs izcīnījušas divas uzvaras un turnīra tabulā ieņem pēdējās četras vietas.